Bebeğimi kaybettim çok üzgünüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep41 tarafından oluşturulan Bebeğimi kaybettim çok üzgünüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,318 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimi kaybettim çok üzgünüm
Konbuyu başlatan Zeynep41
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep41

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Benim de bir önceki doğumda aynısını yaşadım 32 haftalikti ama kalbi durmuştu doğum sancim başladı mahlesef ölü doğum yaptım eğer öyleyse de seni zehirler olmuş olsa içinde ve sancım falan olur diye düşünüyorum yinede çok geçmiş olsun başka doktora da sor bence acil sifalar versin rabbim dayanma gücü versin insallah
Amin kuzum inşallah peki nedenini anladılar mı tekrar aynı acıları yaşamak istemiyorum başka gebelikte
Geçmiş olsun kuzum Rabbim sabır versin inşallah. Fitil ve suni sancıyla düşmesine yardımcı oluyorlar bebek tamamen düşene kadar yatırıyorlar yengeme öyle yapmışlardı
Tqmam canım sağol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmş olsun canm kendiliğinden düşmez kürtaj yaparlar 1 gecede kalırsın herhalde Allahm inşallah en kısa zamanda bida verir
Amin kuzum sağolasın

Perviz❤️Günay

Kayıtlı Üye
rank
Kanamam oldu doktora gittim kalbi durmuş dedi tam 12 haftalıktı çok üzgünüm yarın kürtaj olucam yarın eve gönderirler mi özele de yapıcam kürtajı
veya kendiliğinden düşer mi 😔
Geçmiş olsun.2 önce bende kürtaj oldum.8 haftalıkdı bendee ..Çok kötü oldum bendee.doktor 3 ay olmaz dedii .şimdi istiyorum inşallah yeniden olur.Rabbim tez vakitde kucağını doldursunn.

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun.2 önce bende kürtaj oldum.8 haftalıkdı bendee ..Çok kötü oldum bendee.doktor 3 ay olmaz dedii .şimdi istiyorum inşallah yeniden olur.Rabbim tez vakitde kucağını doldursunn.
Amin kuzum ama korkuyorum çünkü by 2. Düşüğüm birincisi 1 aylıktı 2.si 3 aylık araştımam lazım bende perde var ondan da olabilir bilmiyorum😔

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Kanamam oldu doktora gittim kalbi durmuş dedi tam 12 haftalıktı çok üzgünüm yarın kürtaj olucam yarın eve gönderirler mi özele de yapıcam kürtajı
veya kendiliğinden düşer mi 😔
Benim kendi dusmustu .. bebek olumunun ardindan vucudun tanimasi 2-4 hafta arasi suruyor.. benim 4 haftada tanimladi vucudum.. hafif kanamalarla baslayip yogunlasti.. acile gittim.. tam 1 aydir hic bir gelisim gostermedigi ve kromozomal bozukluk oldugu belirlendi.. bu dogal bir donguymus..ilk 3 aylik donemle evren ayiriyormus saglikli ve sagliksiz olarak haliyle normalinden farkli olanlarida bu sekilde kaybediyoruz ama herseyde bir hayir var bunu cok iyi anlamak lazim ne kadar zor olsada.. bu arada eger ilk gebeliginse komple uyutularak kurtaj islemi gerceklestiriliyor ki annede psikolojik bir etki yada dogum korkusu olmasin diye.. en azindan burda o sekilde yapiliyor.. bir kere dogum yaptiysan bu surece psikolojin hazirlikli oldugu dusunulup kendi haline birakiliyor ve kendi kendine dusuk yapiyorsun.. benim 3. Hamileligimdeki dusuktu.. 3. Olmasina ragmen paikolojikman hersekilde cok etkilenmistim aylarca kendime gelememistim..bu konu cok onemli oldugu icin elimden geldigince anlatmaya calistim.. uzun oldugu icin simdiden ozur dilerim.. ama iyi degerlendirmelisin kendi haline birakip birakmamak konusunda..rabbim en kisa zamanda hayirli evlatlar nasip etsin :(

Tüm sayfalar yüklendi.