Bebeğimi kaybettim çok üzgünüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep41 tarafından oluşturulan Bebeğimi kaybettim çok üzgünüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,333 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimi kaybettim çok üzgünüm
Konbuyu başlatan Zeynep41
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep41

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Benim kendi dusmustu .. bebek olumunun ardindan vucudun tanimasi 2-4 hafta arasi suruyor.. benim 4 haftada tanimladi vucudum.. hafif kanamalarla baslayip yogunlasti.. acile gittim.. tam 1 aydir hic bir gelisim gostermedigi ve kromozomal bozukluk oldugu belirlendi.. bu dogal bir donguymus..ilk 3 aylik donemle evren ayiriyormus saglikli ve sagliksiz olarak haliyle normalinden farkli olanlarida bu sekilde kaybediyoruz ama herseyde bir hayir var bunu cok iyi anlamak lazim ne kadar zor olsada.. bu arada eger ilk gebeliginse komple uyutularak kurtaj islemi gerceklestiriliyor ki annede psikolojik bir etki yada dogum korkusu olmasin diye.. en azindan burda o sekilde yapiliyor.. bir kere dogum yaptiysan bu surece psikolojin hazirlikli oldugu dusunulup kendi haline birakiliyor ve kendi kendine dusuk yapiyorsun.. benim 3. Hamileligimdeki dusuktu.. 3. Olmasina ragmen paikolojikman hersekilde cok etkilenmistim aylarca kendime gelememistim..bu konu cok onemli oldugu icin elimden geldigince anlatmaya calistim.. uzun oldugu icin simdiden ozur dilerim.. ama iyi degerlendirmelisin kendi haline birakip birakmamak konusunda..rabbim en kisa zamanda hayirli evlatlar nasip etsin :(
Benim aydınlattığın için teşekkür ederim kuzum ben kendiliğinden düşmesini istiyorum bir kere yaşadım bu 2.si bu daha fazla etkiledi ama toparliycam inşallah oğlum için iyi olmam lazım ama tekrarı olmasından korkuyorum onun için araştırıcam rahimde perde var omu etkiliyor yada başka bişey mi anlamam lazım 😔

Angel

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle Rabbimden sabırlar diliyorum sana çok zor bende ilk bebeğimi 8 haftalık diğer bebegimide 17 haftalikken kaybettim çok şükür ilk dusugumden den sonra bir oğlum oldu şuan 3 buçuk yaşında tekrar hamile kaldım tam geçen sene 8 ocakta 17 haftalık bebeğimi kordon dolanmasindan kaybettim mayıs ayında tekrar hamile kaldım ve tam 1 sene sonra 8 ocakta doğum yaptım yani 2 haftalık bir bebeğim var sabırlı ol hersey Allahtan verirken seviniyoruz alırken elbet üzülüyoruz ama isyan etme ne olur umudunu kaybetme Allah'a sığın Rabbım yardımcın olsun benim geçen sene 8 ocak sabahı bebeğimi kaybetmenin uzuntusuyle gittiğim hastaneye tam 1 sene sonra 8 ocak sabahı kızıma kavuşacak olmanın sevinciyle gittim sende ümidini kaybetme

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Cok gecmiş olsun canım rabbim tekrar nasip eder üzülme hayırlısı
İnşallah kuzum🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öncelikle Rabbimden sabırlar diliyorum sana çok zor bende ilk bebeğimi 8 haftalık diğer bebegimide 17 haftalikken kaybettim çok şükür ilk dusugumden den sonra bir oğlum oldu şuan 3 buçuk yaşında tekrar hamile kaldım tam geçen sene 8 ocakta 17 haftalık bebeğimi kordon dolanmasindan kaybettim mayıs ayında tekrar hamile kaldım ve tam 1 sene sonra 8 ocakta doğum yaptım yani 2 haftalık bir bebeğim var sabırlı ol hersey Allahtan verirken seviniyoruz alırken elbet üzülüyoruz ama isyan etme ne olur umudunu kaybetme Allah'a sığın Rabbım yardımcın olsun benim geçen sene 8 ocak sabahı bebeğimi kaybetmenin uzuntusuyle gittiğim hastaneye tam 1 sene sonra 8 ocak sabahı kızıma kavuşacak olmanın sevinciyle gittim sende ümidini kaybetme
Teşekkür ederim kuzum isyanım yok şükür ben hayırlısını istedim rabbimden bunu nasip etti atlatırım biran önce inşallah🤲

Benim de bir önceki doğumda aynısını yaşadım 32 haftalikti ama kalbi durmuştu doğum sancim başladı mahlesef ölü doğum yaptım eğer öyleyse de seni zehirler olmuş olsa içinde ve sancım falan olur diye düşünüyorum yinede çok geçmiş olsun başka doktora da sor bence acil sifalar versin rabbim dayanma gücü versin insallah
Amin kuzum inşallah

Son düzenleme:

Perviz❤️Günay

Kayıtlı Üye
rank
Amin kuzum ama korkuyorum çünkü by 2. Düşüğüm birincisi 1 aylıktı 2.si 3 aylık araştımam lazım bende perde var ondan da olabilir bilmiyorum😔
Geçmiş olsun kuzum ...yaa evet 1cisinde doktor araştırmadımı.ben 6 aylık evliyim ve ilk hamilelik idi kürtaj oldum bebek inkişaf etmemişti kalbi durmuşdu.doktorr muayine falan etdii eşimde enfeksiyon varmış ve banada bulaşdırmış 3 ay tedavi olundum eşimde bendee.

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kanamam oldu doktora gittim kalbi durmuş dedi tam 12 haftalıktı çok üzgünüm yarın kürtaj olucam yarın eve gönderirler mi özele de yapıcam kürtajı
veya kendiliğinden düşer mi 😔
Cnm bnde 12 haftalık düşük yaptım çok sancı çektim aşırı kanamam oldu bebeğim fusmustu kan kaybından baygindim kürtaj oldum ama kendimde olsaydım kürtaj olmazdım sancin kananan olmuyormu ilaç veriyorlar düşmesi içinde

Ceylinilda

Kayıtlı Üye
rank
Üzulme diyemiyorum😔 Rabbim hemencik kucagini doldursun saglikli sihatli bir bebisle insallah🙏bende aynisini yasamistim canm 12 haftalik durmustu kurtaj olmustum yikildim gunlerce kendime gelememistim 2 ay sonra kizima hamile oldugumu ogrendim suan 11 yasinda🙏sagliksiz bir gebelik olunca boyle olabiliyomuş..

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Benim aydınlattığın için teşekkür ederim kuzum ben kendiliğinden düşmesini istiyorum bir kere yaşadım bu 2.si bu daha fazla etkiledi ama toparliycam inşallah oğlum için iyi olmam lazım ama tekrarı olmasından korkuyorum onun için araştırıcam rahimde perde var omu etkiliyor yada başka bişey mi anlamam lazım 😔
Rahimde perde var ne demek bilgin varsa biraz paylasabilir misin lutfen.. merak ettim , kendimde extra arastiricam tabi ki.. ilk dusuk yaptigindada doktor su sebepten demismiydi.. benimkinde kromozomal bozukluk demisti..

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bnde 12 haftalık düşük yaptım çok sancı çektim aşırı kanamam oldu bebeğim fusmustu kan kaybından baygindim kürtaj oldum ama kendimde olsaydım kürtaj olmazdım sancin kananan olmuyormu ilaç veriyorlar düşmesi içinde
Kanamam vsr dünden beri ama çok değil dr fitil verdi şiödi bakalım düşürecek mi 😔

Rahimde perde var ne demek bilgin varsa biraz paylasabilir misin lutfen.. merak ettim , kendimde extra arastiricam tabi ki.. ilk dusuk yaptigindada doktor su sebepten demismiydi.. benimkinde kromozomal bozukluk demisti..
Canım rahimde perde düşük yapmana sebep oluyor ben bunu oğlundan sonra öğrendim dr sıkıntı yaşarsan aldır dedi keşke aldırsaydım belkide bu 2 düşük olmazdı ama başka sebepte olabilir 😔

Tüm sayfalar yüklendi.