Bebeğimi kaybettim 😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Muh(❤️)Mer tarafından oluşturulan Bebeğimi kaybettim 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,914 kez görüntülenmiş, 118 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimi kaybettim 😭😭
Konbuyu başlatan Muh(❤️)Mer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Sevgim

Kayıtlı Üye
rank
Kalbi durmuş ikigundur hareket etmiyordu dün gece sancım oldu doktor kalbinin durduğunu söyledi gördüm dayanamadım 😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kalbi durmuş ☹️😔

Kalbi durmuş ☹️😔

Kalbi durmuş

Sağol amin

Sağol amin

Sağolun amin

Sağol amin

Sağolun amin

Bebeğinizin hareketlerini hissetmiyorsaniz zaman kaybetmeden hastaneye koşun ben bunu fark edemedim ve vicdan azabı çekiyorum kıyamam ya cansız bedenini gördüm içim parçalandı 😭☹️☹️ne umutla geldim oysa 💔😭
Rabbım sabırlar versin inşallah seni cennette bekleyecek meleğin çok üzüldüm kendine iyi bak cnm

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Kalbi durmuş ikigundur hareket etmiyordu dün gece sancım oldu doktor kalbinin durduğunu söyledi gördüm dayanamadım 😭

Kalbi durmuş ☹️😔

Kalbi durmuş ☹️😔

Kalbi durmuş

Sağol amin

Sağol amin

Sağolun amin

Sağol amin

Sağolun amin

Bebeğinizin hareketlerini hissetmiyorsaniz zaman kaybetmeden hastaneye koşun ben bunu fark edemedim ve vicdan azabı çekiyorum kıyamam ya cansız bedenini gördüm içim parçalandı 😭☹️☹️ne umutla geldim oysa 💔😭
Oy. Allahım sabır versin canim başınız sağolsun kesinlikle anneler baktınız hareketler azaldı gidin durmayın bizde ,37 haftalık aynı sebepten acil sezeryana ailindik oy çok kötü oldum Allahım sabır versin canim

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğimi kaybettim 39 +1 haftalık bebeğim çok üzgünüm geceden beri ağlıyorum 😭😭😭💔
Başınız sağolsun canım,teselli edecek bir sözüm yok evlat acısının tesellisi olmaz Allah'ım bir daha nasip eder inşallah. Şimdi o bir melek oldu semaya yükseldi. İnan çok üzüldüm bende hamileyim ve gerçekten bu tür seyler beni çok üzüyor 😔

Muh(❤️)Mer

Kayıtlı Üye
rank
Oy. Allahım sabır versin canim başınız sağolsun kesinlikle anneler baktınız hareketler azaldı gidin durmayın bizde ,37 haftalık aynı sebepten acil sezeryana ailindik oy çok kötü oldum Allahım sabır versin canim
Evet hareketler bebeğin nasıl olduğunu gösteriyor bende bunu geç anladım 😔☹️

Başınız sağolsun canım,teselli edecek bir sözüm yok evlat acısının tesellisi olmaz Allah'ım bir daha nasip eder inşallah. Şimdi o bir melek oldu semaya yükseldi. İnan çok üzüldüm bende hamileyim ve gerçekten bu tür seyler beni çok üzüyor 😔
Sağol Allah razı olsun Allah hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah 🤲

Sağol Allah razı olsun Allah hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah 🤲

Ahh içim sızladı çok üzgünüm başınız sağolsun 😢
Sağol Allah razı olsun

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
32.haftadan sonra hareketleri yavaşlıyor diyorlar ama tüm gün hareket etmediyse ozamanmı gitmeli şimdi 28.hafyadayım hergün baya hareketli maşallah

Tüm sayfalar yüklendi.