Bebeğimi kaybettim 😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Muh(❤️)Mer tarafından oluşturulan Bebeğimi kaybettim 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,849 kez görüntülenmiş, 118 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimi kaybettim 😭😭
Konbuyu başlatan Muh(❤️)Mer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Canim zor bir süreç gözümüzle gormuyoruz temkinlik olmak lazım gün içinde farklı zamanlarda on defa hareket etmeli say bakalım gün boyu farklı zamanlarda zaten en çok yanıltan o oluyo yeri dar büyüdü az oynar yok oyle birşey ben iki gün farkettim oynayınca bir oh çekiyordum ama az oynuyordu günde iki üç defa kontrolden birgün erken gittim kontrole tesadufen denk geldi kendimi amaliyatanede buldum aman deyim sayın olmadı doktora görünün çok duyuyorum son haftalarda böyle olayar Allahim kimsenin başına vermesin
Yani on defa saymıyorum ama sabah öğle akşam genelde hareket ediyor bu ara biraz farketmeyince uyarıyorum böyle şeyler duyunca insan korkuyor Allah kimseye göstermesin inşallah 😒

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Yani on defa saymıyorum ama sabah öğle akşam genelde hareket ediyor bu ara biraz farketmeyince uyarıyorum böyle şeyler duyunca insan korkuyor Allah kimseye göstermesin inşallah 😒
Sabah öğle akşam üç oluyo doktor söyledi canim on defa omasi lazım diye tabiki de korkma ama takipte kal allhim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Sabah öğle akşam üç oluyo doktor söyledi canim on defa omasi lazım diye tabiki de korkma ama takipte kal allhim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏
Sabah öğle akşam derken yani günün çoğu saati ara ara hareket ediyor hareketsiz uzun süre olmadı şükür sayarım belki bi gün 😒
Amin canım inşallah Allah herkese sağlıkla evladına kavuşmayı nasip etsin senin dna testi yapıldımı hastane ile ilgili son duruöun neydi merak ettim

Muh(❤️)Mer

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sabir versin kuzum çok çok üzüldüm
Amin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canımm Rabbim sabır versin sana güç versin çok zor çok üzüldüm. İnşaallah çok büyük mutluluklar yaşarsın duamdasın 🥺🤲🤲
Amin canım Allah razı olsun Allah im kimseye evlat acısı vermesin

Canim zor bir süreç gözümüzle gormuyoruz temkinlik olmak lazım gün içinde farklı zamanlarda on defa hareket etmeli say bakalım gün boyu farklı zamanlarda zaten en çok yanıltan o oluyo yeri dar büyüdü az oynar yok oyle birşey ben iki gün farkettim oynayınca bir oh çekiyordum ama az oynuyordu günde iki üç defa kontrolden birgün erken gittim kontrole tesadufen denk geldi kendimi amaliyatanede buldum aman deyim sayın olmadı doktora görünün çok duyuyorum son haftalarda böyle olayar Allahim kimsenin başına vermesin
Amin Allah kimseye yaşatmasın gerçekten çok zor sanki 9 ay değilde 9 yıl bakmışım gibi acı geliyor rabbim kimseye yaşatmasın

Başın sağolsun canım o haftaya kadar gelip kaybetmek daha zordur. Rabbim sabır versin
Amin iki üç ay olsa neyse ama 9 ay tekmelerini onu içinde hissetmek bu çok zor işte

Son düzenleme:
N

Nzl kskn

Guest
Başın sağolsun canim allah'ım sabır versin çok üzüldüm bu durumu bn de yaşıyordum az kalsin 1 dk farkla kızım şuan hayatta yoğun bakımda yatıyor 😭😭😭
Benimde yenge doğuma gitti bebeğin kalbi durmuş ama gebelik zehirlenmesi olmuş Dr tehlikeli bişey yok demis. Bebeğini kaybetti yaşasaydı 1 yaşında olcakti

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Sabah öğle akşam derken yani günün çoğu saati ara ara hareket ediyor hareketsiz uzun süre olmadı şükür sayarım belki bi gün 😒
Amin canım inşallah Allah herkese sağlıkla evladına kavuşmayı nasip etsin senin dna testi yapıldımı hastane ile ilgili son duruöun neydi merak ettim
Yok karakoldan haber gelmedi cimerde mail atmış anne bebeği doğruladı baba ikna olmuyo gibi zirvaliklar yazmış eee ben bebeğimi inkarmi edeyim bebek benim ana böyle bir hata yaamazssiniz diyorum bebek seninse tamam çok sacmaaa hayır sırf hastaneye dava açılsın diye ben bebek benim değil diyemem ki emin olmasam tamam ama eminim benim değil desem DNA için belkide devlet kendi korumasina bebeği alacak sonuç çıkana kadar ben bile bile buna nasıl dayanacagim Allah belalarını versin en güzel günümü kabusa cevirdiler kimseyede yaşatmasın sabah öğlen akşam sen dedin diye yazdım canim gün içinde on defa oynamalı aman dikkat et Allahım esirgesin ihmale gelmez ben muayene 180 liraydı parayı hiç hesaplamayan ben dedim birgün için neden para vereyim kontrol günüm dolmasına son gün kala gittim acil alındı kontrol günü gitsem belki daha kotu olacaktı Allahım hespni esirgesin cnm

Baklavanın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğimi kaybettim 39 +1 haftalık bebeğim çok üzgünüm geceden beri ağlıyorum 😭😭😭💔
Basın saolsun kardeşim allah sana ve eşine sabır versin evlat acısını bi daha sana yaşarmasın bir bir aileye yaşarmasın sabret dua et o bir melek sana diğer tarafta şefaatçi olacak üzüldüm üzülme diyeceğim ama elde değil yipratma kendini rabbim büyüktür verende allah alanda 😔

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Yok karakoldan haber gelmedi cimerde mail atmış anne bebeği doğruladı baba ikna olmuyo gibi zirvaliklar yazmış eee ben bebeğimi inkarmi edeyim bebek benim ana böyle bir hata yaamazssiniz diyorum bebek seninse tamam çok sacmaaa hayır sırf hastaneye dava açılsın diye ben bebek benim değil diyemem ki emin olmasam tamam ama eminim benim değil desem DNA için belkide devlet kendi korumasina bebeği alacak sonuç çıkana kadar ben bile bile buna nasıl dayanacagim Allah belalarını versin en güzel günümü kabusa cevirdiler kimseyede yaşatmasın sabah öğlen akşam sen dedin diye yazdım canim gün içinde on defa oynamalı aman dikkat et Allahım esirgesin ihmale gelmez ben muayene 180 liraydı parayı hiç hesaplamayan ben dedim birgün için neden para vereyim kontrol günüm dolmasına son gün kala gittim acil alındı kontrol günü gitsem belki daha kotu olacaktı Allahım hespni esirgesin cnm
Benimde öyle oldu 1 ay sonra gel dedi 1 ay doldu kanamam oldu kaybettim bebeğimi daha erken gelmemi söylesyedi belkide daha farklı olacaktı herşey😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar