Bebeğimi kaybettim 😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Muh(❤️)Mer tarafından oluşturulan Bebeğimi kaybettim 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,895 kez görüntülenmiş, 118 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimi kaybettim 😭😭
Konbuyu başlatan Muh(❤️)Mer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Muh(❤️)Mer

Kayıtlı Üye
rank
Başın sağolsun canım Rabb'im sabır versin inşallah
Sağol amin
Allah'ım yardımcın olsun cnm çok üzüldüm🥺 ama birde söyle düşün doğduğunda belki iyi olmayacaktı
Kısmet hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻
Sağol herşeyin hayırlısı inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Başın sağ olsun cnm Rabbim sabır versin çok üzüldüm ya kurban olurum 😔
Sağol Allah razı olsun

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
32.haftadan sonra hareketleri yavaşlıyor diyorlar ama tüm gün hareket etmediyse ozamanmı gitmeli şimdi 28.hafyadayım hergün baya hareketli maşallah
Canim zor bir süreç gözümüzle gormuyoruz temkinlik olmak lazım gün içinde farklı zamanlarda on defa hareket etmeli say bakalım gün boyu farklı zamanlarda zaten en çok yanıltan o oluyo yeri dar büyüdü az oynar yok oyle birşey ben iki gün farkettim oynayınca bir oh çekiyordum ama az oynuyordu günde iki üç defa kontrolden birgün erken gittim kontrole tesadufen denk geldi kendimi amaliyatanede buldum aman deyim sayın olmadı doktora görünün çok duyuyorum son haftalarda böyle olayar Allahim kimsenin başına vermesin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar