Bebeğimin bağışıklığı güçlendirmek için ne yapmalıyım ne yedirmeliyim bronşit olduğunda küçük bir soğukta hemen öksürüyor ne yedirmeliyim❤💐

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Bebeğimin bağışıklığı güçlendirmek için ne yapmalıyım ne yedirmeliyim bronşit olduğunda küçük bir soğukta hemen öksürüyor ne yedirmeliyim❤💐 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 637 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bebeğimin bağışıklığı güçlendirmek için ne yapmalıyım ne yedirmeliyim bronşit olduğunda küçük bir soğukta hemen öksürüyor ne yedirmeliyim❤💐
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
iyi geliyor yarin aliyim faydasi olur insaAllah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

ay hiç sorma alyam çocuk ağlamaktan helak oluyir
Canım ya 🙄 Allah yardımcın olsun inşallah benim oğlum la seninki hemen hemen aynı sadece gün olarak seninki büyük canım salgın da var ama burda da bütün çocuklar hasta büyük oğlumu götürdüm sıra bulamadik o derece yoğundu onunda ateşi çok var öksürüyor buhar veriyorum bişey de yemiyo ya 🙄 napacaz bilmiyorum

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
B
Canım ya 🙄 Allah yardımcın olsun inşallah benim oğlum la seninki hemen hemen aynı sadece gün olarak seninki büyük canım salgın da var ama burda da bütün çocuklar hasta büyük oğlumu götürdüm sıra bulamadik o derece yoğundu onunda ateşi çok var öksürüyor buhar veriyorum bişey de yemiyo ya 🙄 napacaz bilmiyorum
Ben yarin mecbur yarin doktara götürecem durup durup birden ağlıyor nefesi gidiyor RABBİM yardımcıları olsun bizimde evlâlarımızdan

Tüm sayfalar yüklendi.