Bebegimin Bası Geriden Geliyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Super Anne tarafından oluşturulan Bebegimin Bası Geriden Geliyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 611 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegimin Bası Geriden Geliyor
Konbuyu başlatan Super Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Super Anne

Kayıtlı Üye
rank
Mrb hanimlar ben 24 + 5 gunluk hamileyim bugun ayrintili ultrasyon icin doktora gittik doktor olmadigi icin yapatiramadik normal doktorumuz bebegin kafasinin 1 hafta geriden geldigini soyledi yani 23+5 gunluk olarak hersey normal sadece kafasi bu durumda bu durumu yasayan anneler varmi cevap verirseniz varsa benim gibi olan cok mutlu olurum .

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Mrb hanimlar ben 24 + 5 gunluk hamileyim bugun ayrintili ultrasyon icin doktora gittik doktor olmadigi icin yapatiramadik normal doktorumuz bebegin kafasinin 1 hafta geriden geldigini soyledi yani 23+5 gunluk olarak hersey normal sadece kafasi bu durumda bu durumu yasayan anneler varmi cevap verirseniz varsa benim gibi olan cok mutlu olurum .
Cnm hicc korkma bizim bir bebeğe de öyle dediler kafası vücuduna göre çok küçük demişlerdi megersem bebeğin kafası genetik olarak küçükmüş miyon bir bebek şuan 2 yaşında gayette sağlıklı sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah rabbim 🤲🌺

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım hiç sıkma canını korkma detaylı ultrasonu yaptır orada kesin olarak söylerler herşeyini inşallah kötü bişey yoktur iyi düşün iyi olsun sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 🙏

P

Pınarrrrr

Guest
Benim bebeğimin de. Bel bölgesi 4 bacak bölgesi 7 gün geri imiş. Önce asimetrik gelişim bozukluğundan şüphelendiler. Bir ayın içinde üç doktor gezdim şunu gördük ki bireysel/ yapısal farklılıkmis

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun canm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar