bebeğimin birinin böbrekleri ve mesanesi yok

• Konbuyu başlatan Aselmina
  • Toplam 38 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aselmina tarafından oluşturulan bebeğimin birinin böbrekleri ve mesanesi yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,426 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebeğimin birinin böbrekleri ve mesanesi yok
Konbuyu başlatan Aselmina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselmina
A

Aselmina

Guest
Ben ikiz hamileyim detaylı ultrasonda bebeğimin birinin böbrekleri ve mesanesi yok dediler ve kalbini durdurup alalım dediler biz izin vermedik doğduğunda ölür kesin yaşamaz dediler sizce doğru mudur başına gelen var mı

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben ikiz hamileyim detaylı ultrasonda bebeğimin birinin böbrekleri ve mesanesi yok dediler ve kalbini durdurup alalım dediler biz izin vermedik doğduğunda ölür kesin yaşamaz dediler sizce doğru mudur başına gelen var mı
Rabb'im ne isterse ve verirse başımızın üstünde canım hiç inanma ömrü veren Allah ya sağlam olsa neden onun vebaline gireceksin kulun değil yarasanın dediği olur canım inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim ❤️

Aselmina

Kayıtlı Üye
rank
Ben ikiz hamileyim detaylı ultrasonda bebeğimin birinin böbrekleri ve mesanesi yok dediler ve kalbini durdurup almayı söylediler biz de kabul etmedik doğunca yaşamaz dediler suyu da az dediler böyle birşey yaşayan duyan var mı ne yapsam bilmiyorum yardımcı olur musunuz

Aselmina

Kayıtlı Üye
rank
Rabb'im ne isterse ve verirse başımızın üstünde canım hiç inanma ömrü veren Allah ya sağlam olsa neden onun vebaline gireceksin kulun değil yarasanın dediği olur canım inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim ❤️
Amin inşallah Allah razı olsun canım kendimdi değilim inan haberi aldığımdan beri hazırlık yapamıyorum bebeklerim için 🙏

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ben ikiz hamileyim detaylı ultrasonda bebeğimin birinin böbrekleri ve mesanesi yok dediler ve kalbini durdurup almayı söylediler biz de kabul etmedik doğunca yaşamaz dediler suyu da az dediler böyle birşey yaşayan duyan var mı ne yapsam bilmiyorum yardımcı olur musunuz
Rabbim yar ve yardımcın olsun size hayırlı bı kapı açsın inşallah 🙏 bı kaç Dr daha görün derim aynı şeyleri mi söylicekler acaba.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bence de doğru karat vermişsin ona rızkı da canı da veren Rabbim eğer risk oluşturmayacaksa aldırma Allahım bi su damlasından neler veriyo Ol deyip de olduramadıgı var mı

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah Allah razı olsun canım kendimdi değilim inan haberi aldığımdan beri hazırlık yapamıyorum bebeklerim için 🙏
Canımsın Allah senden de razı olsun kardeşim hiç moralini bozma güçlü ol inşallah buradan bizlere hayırlı haberlerini yazarsın canım bebekler doğdu turp gibiker diye

Aselmina

Kayıtlı Üye
rank
Canımsın Allah senden de razı olsun kardeşim hiç moralini bozma güçlü ol inşallah buradan bizlere hayırlı haberlerini yazarsın canım bebekler doğdu turp gibiker diye
İnşallah insallah hemen yazacağım Allah sağlıklı bir şekilde kucağıma almayı nasip etsin çok teşekkür ederim biraz içimi rahatlattin sağol canim benim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence de doğru karat vermişsin ona rızkı da canı da veren Rabbim eğer risk oluşturmayacaksa aldırma Allahım bi su damlasından neler veriyo Ol deyip de olduramadıgı var mı
Çok haklısın Allah'a sığındim bende inşallah rabbim sağlıklı kucağıma almayı nasip eder ikisininde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok haklısın Allah'a sığındim bende inşallah rabbim sağlıklı kucağıma almayı nasip eder ikisininde

Son düzenleme:

Aselmina

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yar ve yardımcın olsun size hayırlı bı kapı açsın inşallah 🙏 bı kaç Dr daha görün derim aynı şeyleri mi söylicekler acaba.
Benimde aklımda aslında görünmek istiyorum birde bebeğin söyledikleri sıkıntısı varsa nasıl yaşıyor oda aklımda soru işareti çünkü önemli organları

Sybm

Guest
rank
Allahım güzel bir yol açsın inşallah başka doktora git kurban olurum ben

Tüm sayfalar yüklendi.