bebeğimin birinin böbrekleri ve mesanesi yok

• Konbuyu başlatan Aselmina
  • Toplam 38 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aselmina tarafından oluşturulan bebeğimin birinin böbrekleri ve mesanesi yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,477 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebeğimin birinin böbrekleri ve mesanesi yok
Konbuyu başlatan Aselmina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselmina

Hayalcianne

Kayıtlı Üye
rank
Ben ikiz hamileyim detaylı ultrasonda bebeğimin birinin böbrekleri ve mesanesi yok dediler ve kalbini durdurup alalım dediler biz izin vermedik doğduğunda ölür kesin yaşamaz dediler sizce doğru mudur başına gelen var mı

Ömrü biçen Rabbim ne olcağı belli olmaz.
Hem daha gelişim anında doğuma kadar düzelmeyeceğini kim bilebilir..

Bir arkadaşıma da bebeğin böbreklerinde kist var doğum dan sonra müdahale gerekecek demişler çocuk doğunca kistte yok olmuş dua edin Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar versin

Aselmina

Kayıtlı Üye
rank
Ömrü biçen Rabbim ne olcağı belli olmaz.
Hem daha gelişim anında doğuma kadar düzelmeyeceğini kim bilebilir..

Bir arkadaşıma da bebeğin böbreklerinde kist var doğum dan sonra müdahale gerekecek demişler çocuk doğunca kistte yok olmuş dua edin Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar versin
Amin inşallah haklısınız bende o yüzden Allah'a dua edip bekliyorum 23 haftalık daha gelişimi devam ediyor sonuçta degilmi sağolun inan ki bana bir umut oldunuz yazan bütün arkadaşlar şimdi daha çok ümidim var

...

Moderator
Mod
rank
İyi yapmışsınız aldırmamakla canım.Herşeyin en iyisini Allah bilir.Cihazlar kul yapısı yanılma payları var.Sağlıkla al kucağına inşaAllah.
Ben ikiz hamileyim detaylı ultrasonda bebeğimin birinin böbrekleri ve mesanesi yok dediler ve kalbini durdurup alalım dediler biz izin vermedik doğduğunda ölür kesin yaşamaz dediler sizce doğru mudur başına gelen var mı

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben geçen böyle bı haber gördüm Aydın'da olmus ikiz hamilelikle diğer bebek anormal olduğu için digerininde saglikli olduğu için onormal olanini ameliyatla kalbidi durdurmuslar karar vermek zor olur ama alalhim yaşasın derse yaşar çok geçmiş olsun

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kendi eceli ile ölmesi ayrı senin kalbini durdurup aldırman ayrı çok iyi bir karar vermişler olmazları olduran bir Rabbimiz var ona sığın nice hasta denilen çocuklar sapasağlam doğdu en iyi kanıtını akrabamda yaşadı sakın içini karartma ihtimal bile verme sen Rabbime elini aç duanı et emin ol o senin imtihanın şuan . Rabbim hayırla sınavını geçmeni nasip etsin. Stres yapma sen hazırlık da yap . İçin rahat etmezse bir kaç doktora daha git derim ben

Sybm

Guest
rank
Kendi eceli ile ölmesi ayrı senin kalbini durdurup aldırman ayrı çok iyi bir karar vermişler olmazları olduran bir Rabbimiz var ona sığın nice hasta denilen çocuklar sapasağlam doğdu en iyi kanıtını akrabamda yaşadı sakın içini karartma ihtimal bile verme sen Rabbime elini aç duanı et emin ol o senin imtihanın şuan . Rabbim hayırla sınavını geçmeni nasip etsin. Stres yapma sen hazırlık da yap . İçin rahat etmezse bir kaç doktora daha git derim ben
Okurken bile agladım çok zorbşrdurum Allahım düşmanıma bile yaşatmadın

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Okurken bile agladım çok zorbşrdurum Allahım düşmanıma bile yaşatmadın
Amin canım bizlerde dua edelim kimin duasının kabul olacağı belli olmaz . Rabbim dünya üzerinde hamile olup çocuğunun çeşitli hastalığı olduğunu öğrenen bütün annelere önce sabır sonra da yardım etsin hepsi de sağlıkla kucaklarına alsınlar inşallah içinde de biz 🌹

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Ah be canım ömrüde sağlıpı da veren rabbimdir. Sen yine de baska dr a da görün. Ama yine aynı seyleri duyarsan metin ol.. Sabır dua her seyin ilacıdır.. Rabbim yardımcın olsun

Seydaysr

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebeğimde erken doğdu çok iyi yyasar dediler ama vefat etti sebebini bile bulamadılar Allah isterse yaşatır isterse senden alır sen tevekkül et diğer bebeğe zarar vermedikce sana zarar vermedikce Allah kalbini durdurmadikca sen bunu yaptırma belki diğerinden daha sağlıklı dogacak

Tüm sayfalar yüklendi.