bebeğimin birinin böbrekleri ve mesanesi yok

• Konbuyu başlatan Aselmina
  • Toplam 38 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aselmina tarafından oluşturulan bebeğimin birinin böbrekleri ve mesanesi yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,483 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebeğimin birinin böbrekleri ve mesanesi yok
Konbuyu başlatan Aselmina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselmina

Aselmina

Kayıtlı Üye
rank
Kendi eceli ile ölmesi ayrı senin kalbini durdurup aldırman ayrı çok iyi bir karar vermişler olmazları olduran bir Rabbimiz var ona sığın nice hasta denilen çocuklar sapasağlam doğdu en iyi kanıtını akrabamda yaşadı sakın içini karartma ihtimal bile verme sen Rabbime elini aç duanı et emin ol o senin imtihanın şuan . Rabbim hayırla sınavını geçmeni nasip etsin. Stres yapma sen hazırlık da yap . İçin rahat etmezse bir kaç doktora daha git derim ben
Amin sağolasın Allah hepinizden razı olsun duadan başka elimden gelen yok 🙏😞

E

Ezgim

Guest
Hiç korkma ne gelirse Allah'tan benim arkadaşımada çocuğun böbreği yok demişler yıkıldı kız 😔 tek bebekti başka doktorlara gitti çok şükür bı sıkıntı olmadı doğdu maşallah i var Allah sağlıcakla aldirsin inşallah ikisinide 🤲

Aselmina

Kayıtlı Üye
rank
Hiç korkma ne gelirse Allah'tan benim arkadaşımada çocuğun böbreği yok demişler yıkıldı kız 😔 tek bebekti başka doktorlara gitti çok şükür bı sıkıntı olmadı doğdu maşallah i var Allah sağlıcakla aldirsin inşallah ikisinide 🤲
Çok şükür inşallah benimde öyle güzel sonuçlanır inşallah amin sağolasin 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Arkadaşına gittiği başka doktor da mı aynı demişti acaba inşallah Allah yar ve yardımcımiz olsun

Arkadaşına gittiği başka doktor da mı aynı demişti acaba inşallah Allah yar ve yardımcımiz olsun

Son düzenleme:

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Ben ikiz hamileyim detaylı ultrasonda bebeğimin birinin böbrekleri ve mesanesi yok dediler ve kalbini durdurup alalım dediler biz izin vermedik doğduğunda ölür kesin yaşamaz dediler sizce doğru mudur başına gelen var mı
Canım Bi kaç doktora daha git rabbim bilir onu kolaymı Bi cana kıymak sonuçta yaşıyor kalbi atıyor rabbim in ol deyip olduramadığı hiç bişey yok dua et kimbilir doğduğunda sapasağlam olmayacağını ki yasamayacaksada doğum dan sonra yasamasın yani onun kalbini durduran sen olma bunun vicdan azabı ile yaşamak kolay değil çünkü rabbim ne yazdıysa ne nasip ettiyse onu yaşıyoruz benim bebeğim de gelişim geriliği vardı korona oldum corona olunca acil sezeryana alındım 37 hafta da olmama ragmen bebeğim grlişemediği için 32 haftalık doğum yapıyormuş gibi oldum yani en son gittiğim kontrolde yasamaya bilir vs dendi ben yasayacak Allahın izni ije deyip dua ettim doğuma girdim bebeğimin sesini duydum alıp gittiler kuveze ben başka hastanede o başka hastanede 7 gun görmedim yavrumu dun eve getirdiler ilk kez gördüm Bi görsen o kadar zayıf ki insan dokunmaya eline almaya korkuyo o yuzden kuzum canı içindeyse yasayacak ömrü varsa rabbim nasip ettiyse oluyor kalbini karartma sadece dua et inşallah sağ salim kucağına alırsın evlatlarını 🥰 hiç morelini bozma stres yapma benim stres sıkıntı yuzunden bebeğim gelişmedi karnımda rahat ol ve rabbimden hayırlısını iste kuzum rabbim yardımcın olsun inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım Bi kaç doktora daha git rabbim bilir onu kolaymı Bi cana kıymak sonuçta yaşıyor kalbi atıyor rabbim in ol deyip olduramadığı hiç bişey yok dua et kimbilir doğduğunda sapasağlam olmayacağını ki yasamayacaksada doğum dan sonra yasamasın yani onun kalbini durduran sen olma bunun vicdan azabı ile yaşamak kolay değil çünkü rabbim ne yazdıysa ne nasip ettiyse onu yaşıyoruz benim bebeğim de gelişim geriliği vardı korona oldum corona olunca acil sezeryana alındım 37 hafta da olmama ragmen bebeğim grlişemediği için 32 haftalık doğum yapıyormuş gibi oldum yani en son gittiğim kontrolde yasamaya bilir vs dendi ben yasayacak Allahın izni ije deyip dua ettim doğuma girdim bebeğimin sesini duydum alıp gittiler kuveze ben başka hastanede o başka hastanede 7 gun görmedim yavrumu dun eve getirdiler ilk kez gördüm Bi görsen o kadar zayıf ki insan dokunmaya eline almaya korkuyo o yuzden kuzum canı içindeyse yasayacak ömrü varsa rabbim nasip ettiyse oluyor kalbini karartma sadece dua et inşallah sağ salim kucağına alırsın evlatlarını 🥰 hiç morelini bozma stres yapma benim stres sıkıntı yuzunden bebeğim gelişmedi karnımda rahat ol ve rabbimden hayırlısını iste kuzum rabbim yardımcın olsun inşallah
Ah kuzum çok mutlu oldum senin adına şükür kavuştun minik kızına rabbim bir daha ayırmasın sizleri 🤲🏻😍

8

8+3

Guest
Benimde aklımda aslında görünmek istiyorum birde bebeğin söyledikleri sıkıntısı varsa nasıl yaşıyor oda aklımda soru işareti çünkü önemli organları
Kalbi sağlamsa yaşar. Böbrekleri yoksa ömür boyu diyalize bağlı kalır. Mesane için de dışardan torba takarlar herhalde. Bütün ömrü hastanelerde tedavilerle geçer. Ama mutlaka başka doktora da gidin. Benim kaç tanıdığıma yanlış teşhis koyup tedirgin ettiler hatta aldır dediler de hepsi şimdi kocaman okula giden çocuklar oldu. Çok zor bir durum. Allah kimseye vermesin. Mutlaka daha fazla kesin sonuç isteyin, acele karar vermeyin

Aselmina

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah Allah kimseye bebeğinin acısını yasatmasin senin bebeğine de Allah uzun ömürler sağlık sıhhat versin cnm benim Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun

Kalbi sağlamsa yaşar. Böbrekleri yoksa ömür boyu diyalize bağlı kalır. Mesane için de dışardan torba takarlar herhalde. Bütün ömrü hastanelerde tedavilerle geçer. Ama mutlaka başka doktora da gidin. Benim kaç tanıdığıma yanlış teşhis koyup tedirgin ettiler hatta aldır dediler de hepsi şimdi kocaman okula giden çocuklar oldu. Çok zor bir durum. Allah kimseye vermesin. Mutlaka daha fazla kesin sonuç isteyin, acele karar vermeyin

Çok haklısın bende zaten izin vermedim ben kalbi nasıl hızlı atıyor ben nasıl kıyarım bende eşim de izin vermedik bana ve diğer bebeğe hiç bir zararı yok doktor öyle söyledi ölüm varsa da inşallah Allah korur ben Allah'a sığındim doğunca göreceğiz yaşayıp ama ben asla kendi elimle ölmesine izin vermem ömrü varsa yasacak ben inanıyorum onlar benim mucizem ben ilk bebeğimi karnımda kaybettim kalbi durdu aldılar o zaman bile inanmadım kaç doktora gittim Allah ömür vermemiş çok küçüktü üç aylık bile değildi o zaman ondan bir sene sonra Allah bana ikizlerimi mucize verdi ben Allah'tan hayırlısını istedim sürekli öyle dua ettim rabbim onları bana verdi benim sınavım bu biliyorum Allah biliyor kalbimi de inşallah allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar