Bebeğimin emzik tutmasi için ne yapabilirim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Bebeğimin emzik tutmasi için ne yapabilirim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,396 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bebeğimin emzik tutmasi için ne yapabilirim
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Benim kızım 2 aylık emzik tutmasını istiyorum da sürekli atıyor, ne yapamam lazım sizce tutması için 🥺 bide kauçuk emzik alsam daha kolay tutar mı sizce anne memesine benzediği için tutar diye düşündüm ♥️
bibsturkiye kendi sitesinden kauçuk emzik olanı dene istersen canım, anne sütüne batır emziği öyle ver belki alışabilir

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım 2 aylık emzik tutmasını istiyorum da sürekli atıyor, ne yapamam lazım sizce tutması için 🥺 bide kauçuk emzik alsam daha kolay tutar mı sizce anne memesine benzediği için tutar diye düşündüm ♥️
Cnm eğer geç verdiysen alışması uzun sürer bn emziği hastaneye götürdüm kızımda hemen alıştı oğlum da biraz zorlandım ilk iki üç gün vermedim sonra verdiğim de tutmadı emzik degştrdim damak emzik aldım tuttu çok şükür

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Cnm eğer geç verdiysen alışması uzun sürer bn emziği hastaneye götürdüm kızımda hemen alıştı oğlum da biraz zorlandım ilk iki üç gün vermedim sonra verdiğim de tutmadı emzik degştrdim damak emzik aldım tuttu çok şükür
Ya bu damak emziği atıyor boş olduğunu anlıyor 😂 50 60 gün bebeği bile kaldıramıyorum vay Halime 😂😂 o yüzden kauçuk emzik alayım tutar diye düşünüyorum da bilemedim

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Eczaneden çeşit çeşit emzik aldım hiç birini emmedi, sadece fatoş bebenin kiraz uçlu emziğini emdi. Dene istersen🤗

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
🤭🤭 Gene ben ....
Ne yaptiysam tutmadi canim en ucuzu dan en kalitelisine denedim emzik o kauccuk sari emziklerdende aldim. en son öğurdü birdaha vermedim . Simdi parmagini emiyor 🤭 almiyorsa pekde zorlama . Parmak emmek sunnetmis zaten bir kac aya parmagini emer 😅

Canım benimki de aynı 😏bı aç olunca alıyor bide ağlayınca tutuyor ağzına veriyorum dili ile geriye ittirip çıkarıyor ne yapsam bilmiyorum emziği çıkarım elini ağzına sokuyor elini cop cop emiyor 😂😂emzige gelince emmiyor bende mam marka kullanıyorum emzik aventi tutar ondan al diyorlar ama avent ağzı da mam gibi bilemedim

Sinoplu

Kayıtlı Üye
rank
Kiz bosver neguzel almasin iste beee ben nefret ediyorum emzik vermekten ya hic saglikli gelmiyo cnm valla sagina soluna dusuyo tuyleniyo oylece agzina verenler var cocugun yada kendi eliyle tekrar agzina aliyo cocuk ben hic vermedim bundada vermicem husniyecim🥰🥰🤪🤪bence sende verme

Tüm sayfalar yüklendi.