Bebeğimin emzik tutmasi için ne yapabilirim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Bebeğimin emzik tutmasi için ne yapabilirim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,403 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bebeğimin emzik tutmasi için ne yapabilirim
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım 2 aylık emzik tutmasını istiyorum da sürekli atıyor, ne yapamam lazım sizce tutması için 🥺 bide kauçuk emzik alsam daha kolay tutar mı sizce anne memesine benzediği için tutar diye düşündüm ♥️
Benim arkadaşım ve kardeşim kauçuk olanı aldı ancak onu tuttular canım bir dene istersen bende avent aldım iki dakika tutup bırakıyor chicconun kauçuk olanı aldım alışmaxsa onu da deneyeceğim 🥰

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Benim arkadaşım ve kardeşim kauçuk olanı aldı ancak onu tuttular canım bir dene istersen bende avent aldım iki dakika tutup bırakıyor chicconun kauçuk olanı aldım alışmaxsa onu da deneyeceğim 🥰
O nasıl güzel mi 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kiz bosver neguzel almasin iste beee ben nefret ediyorum emzik vermekten ya hic saglikli gelmiyo cnm valla sagina soluna dusuyo tuyleniyo oylece agzina verenler var cocugun yada kendi eliyle tekrar agzina aliyo cocuk ben hic vermedim bundada vermicem husniyecim🥰🥰🤪🤪bence sende verme
Durmuyor memede uyutmak istiyor sürekli bende bi nevi ondan vermek istiyorum

Canım benimki de aynı 😏bı aç olunca alıyor bide ağlayınca tutuyor ağzına veriyorum dili ile geriye ittirip çıkarıyor ne yapsam bilmiyorum emziği çıkarım elini ağzına sokuyor elini cop cop emiyor 😂😂emzige gelince emmiyor bende mam marka kullanıyorum emzik aventi tutar ondan al diyorlar ama avent ağzı da mam gibi bilemedim
Benim kızda çok fazla ellerini emiyor baktım bugün yüzünü gözünün altını yırtmışsın çorap geçirdim ellerine tutmuyor eldiven ellerini

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
O nasıl güzel mi 🥰

Durmuyor memede uyutmak istiyor sürekli bende bi nevi ondan vermek istiyorum

Benim kızda çok fazla ellerini emiyor baktım bugün yüzünü gözünün altını yırtmışsın çorap geçirdim ellerine tutmuyor eldiven ellerini
Güzel canım bir bak istersen chicco kauçuk damaklı 🥰

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Kaç emzik denediysem tutmamıştı Kızım beni kullanıyordu yalancı meme niyetine çok zor oldu şimdi oğluma alıştıracam hastanede vermeye başlıcam avent air diye bi marka var onu almayı düşünüyorum

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Ben hepsini denedim tutmuyor mahvoldum
Vallahi benimde öyle kauçuk emzik deneyeceğim bakalım tutacak inşallah tuttar

Kaç emzik denediysem tutmamıştı Kızım beni kullanıyordu yalancı meme niyetine çok zor oldu şimdi oğluma alıştıracam hastanede vermeye başlıcam avent air diye bi marka var onu almayı düşünüyorum
Benim kIzımda tutmuyor zorluyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar