Bebeğimin Kalbi Atmıyor, Kese var Bebek Yok.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Bebeğimin Kalbi Atmıyor, Kese var Bebek Yok. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,697 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimin Kalbi Atmıyor, Kese var Bebek Yok.
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniş annesi

Maviş

Kayıtlı Üye
rank

Maviş

Kayıtlı Üye
rank
Haklisin birkac gun sonra kendi doktoruna git ayni seyi söylerse yapilacak en son uzgunum ama kurtaj

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Hanımlar Öncelikle ben aranızda yeniyim size bir sorum var Ben adet tarihime göre 9 haftalık hamile olmam gerekirken 7 haftalık hamile görünüyor ultrasonumda dün ozel bir hastaneye gittiğimde doktorun bebeğimin gelişmediğini ve kalp atışını olmadığını söylediler ve kanamam devam ettiginden akşamüstü tekrar şehir hastanesine gittim kesenin olduğunu bebeğimin olmadığını söylediler bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı bir de Beta degerim (36450.0) gecen hafta perşembe gunu verdigim kan tahlilinden bu değer normal mi lütfen yardımcı olabilir misiniz? Bebeğimi Aldırmak Istemiyorum
Canım benimde kanamam vardı sekiz haftalık tık aynı sana denilen gibi kalbi atmıyor gelişimi durmuş dedi başka doktor da aynısını dedi mecbur aldırdım Rabbim bir daha nasip eder inşallah sanada eğer gelişimi durmuşsa aldirmaktan başka çare yok maalesef sanada zarar verir yoksa

Maviş

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde kanamam vardı sekiz haftalık tık aynı sana denilen gibi kalbi atmıyor gelişimi durmuş dedi başka doktor da aynısını dedi mecbur aldırdım Rabbim bir daha nasip eder inşallah sanada eğer gelişimi durmuşsa aldirmaktan başka çare yok maalesef sanada zarar verir yoksa
Bende aynisini soyledim

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Benimde kalp atışı yoktu ama kanama vs yoktu geç öğrendim 9 haftalık falandı kalp atışı duyuldu isterseniz 7 haftaliksa 9 -10 hastalığa kadar duyulur bekle ama eğer bebek ve kalo atışı vs yoksa sizin için kötü tehlikeli birde sonuç baya yüksek eğer yeniden test yapın kan testi dussse azalsa düşer bebek kendiliğinde ama yükselse sağlıklı gebelik hakkınızda hayırlısı olsun

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
ne kadar zarar verebilir ki bilmiyorum ama beklemek istiyorum

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Benimde kalp atışı yoktu ama kanama vs yoktu geç öğrendim 9 haftalık falandı kalp atışı duyuldu isterseniz 7 haftaliksa 9 -10 hastalığa kadar duyulur bekle ama eğer bebek ve kalo atışı vs yoksa sizin için kötü tehlikeli birde sonuç baya yüksek eğer yeniden test yapın kan testi dussse azalsa düşer bebek kendiliğinde ama yükselse sağlıklı gebelik hakkınızda hayırlısı olsun
beklemeyi tercih ediyorum en azından keşke dememek için

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar