Sorum var Bebeğimin kalbî durmuş 19 haftalık 😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Bebeğimin kalbî durmuş 19 haftalık 😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,718 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimin kalbî durmuş 19 haftalık 😭
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok kötüyüm neden nasıl oldu anlamadım 😞😭
Bugün karın ağrısı şikayetiyle doktora gittim ve öğrendim ki bebeğimin üç hafta önce kalbi durmuş 😭😞 çok kötüyüm şuan hastanedeyim lütfen dua edin rabbim kimseye yaşatmasın inşallah 🤲😭😞😭😞
Allah yardımcın olsun cnm senin o kadar iyi anlıyorumki çok kötü bir durum bende iki yaşadım bunu😓😓

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bugün karın ağrısı şikayetiyle doktora gittim ve öğrendim ki bebeğimin üç hafta önce kalbi durmuş 😭😞 çok kötüyüm şuan hastanedeyim lütfen dua edin rabbim kimseye yaşatmasın inşallah 🤲😭😞😭😞
Çok üzüldüm canım rabbim yardımcın olsun

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Canım böyle bir durumda ne denir nasıl teselli edilir bir insan bilemedim Allah sabır versin cennetin kapısında inşallah seni ve babasını bekler isim koy canım şefaati için Rabb'im acını hafifletsin amin amin

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Çok uzuldum canım Allah sabır versin basın sağolsun üç hafta çok uzun bı sure ya şükür sana bişey olmamış zehirleyebilirdide rabbim tekrardan verir ni evlat inşallah üzülme diyemicem evlat sonucda ama vardır bundada bı hayır insallah

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun bitanem ya rabbim sabır versin sana çok iyi anlıyorum seni 😔

Tülay ŞİRAY

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım yardımcın oldun. Zor Bi durum kimse istemediği imtihandan geçiyor

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Sağolun kızlar 😞 gerçekten çok zor çok acı bişey 😭 son kontrolden üç gün sonra kalbi durmuş böyle bişey varmı ya 😭😭😞😞 Allah'ım merhamet et 🤲 hastanedeyim hala çok ağrım var bebek düşmedi daha 😞😞 doğum için gelecektim ben buraya çoğu gitmiş azı kalmıştı 😣😣

Tülay ŞİRAY

Kayıtlı Üye
rank
Sağolun kızlar 😞 gerçekten çok zor çok acı bişey 😭 son kontrolden üç gün sonra kalbi durmuş böyle bişey varmı ya 😭😭😞😞 Allah'ım merhamet et 🤲 hastanedeyim hala çok ağrım var bebek düşmedi daha 😞😞 doğum için gelecektim ben buraya çoğu gitmiş azı kalmıştı 😣😣
19 haftada az Bi hafta değil sana kürtaj uygulayacalkar yoksa doğum mu olarak. Ama allahım ne verdiyse hayırlısını verir. İsyan etme. Buna elhamdülillah de tevekkül et allahım acılarını indirsin

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
19 haftada az Bi hafta değil sana kürtaj uygulayacalkar yoksa doğum mu olarak. Ama allahım ne verdiyse hayırlısını verir. İsyan etme. Buna elhamdülillah de tevekkül et allahım acılarını indirsin
Doğum olacak suni sancı veriyorlar, zarı patladı ama bebek daha düşmedi 😞
Çok şükür yinede, rabbim istediği için oldu bunlar 🤲😞 Rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın inşallah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.