Sorum var Bebeğimin kalbî durmuş 19 haftalık 😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Bebeğimin kalbî durmuş 19 haftalık 😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,778 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimin kalbî durmuş 19 haftalık 😭
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok kötüyüm neden nasıl oldu anlamadım 😞😭
Bugün karın ağrısı şikayetiyle doktora gittim ve öğrendim ki bebeğimin üç hafta önce kalbi durmuş 😭😞 çok kötüyüm şuan hastanedeyim lütfen dua edin rabbim kimseye yaşatmasın inşallah 🤲😭😞😭😞
Üzme kendini canım inşallah rabbim bi daha nasip eder 🤲yengem de aynısını yaşadı dört aylıkken kontrol e gitti kalbi durmustu kürtaj oldu ondan sonra üç tane çocuğu oldu çok şükür 🤲 çok geçmiş olsun canım Allah bi daha yaşatmasın inşallah 🥺

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sağolun kızlar 😞 gerçekten çok zor çok acı bişey 😭 son kontrolden üç gün sonra kalbi durmuş böyle bişey varmı ya 😭😭😞😞 Allah'ım merhamet et 🤲 hastanedeyim hala çok ağrım var bebek düşmedi daha 😞😞 doğum için gelecektim ben buraya çoğu gitmiş azı kalmıştı 😣😣
Kuzum yaradanim yardimcin olsun dualararim seninle

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kızlar çok kötüyüm neden nasıl oldu anlamadım 😞😭
Bugün karın ağrısı şikayetiyle doktora gittim ve öğrendim ki bebeğimin üç hafta önce kalbi durmuş 😭😞 çok kötüyüm şuan hastanedeyim lütfen dua edin rabbim kimseye yaşatmasın inşallah 🤲😭😞😭😞
Mariyam basın sagolsun evlat acısı çok zor çok ben bunu 2 kere yaşadım doğurdum gördüm yavrumun opemedim sadece 1 hafta gorebildim kuvezde 😢😢 Allah'ım sabır yarrabim kalbim çok acıyor 😢

Tüm sayfalar yüklendi.