Sorum var Bebeğimin kalbî durmuş 19 haftalık 😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Bebeğimin kalbî durmuş 19 haftalık 😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,709 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimin kalbî durmuş 19 haftalık 😭
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tabiki de çok zor 😞 daha dün bile günleri sayarken akşamina bebeğimi kaybettim 😭 onunla birlikte benimde kalbim durdu sanki ama imtihan dünyası bura ne değiştirebilirsin nede engelleyebilir sin. Allah nasıl isterse ne isterse o oluyor hamd olsun 🤲 rabbim seni umutla mükâfat landır di canım Allah onunla sabır verdi sana, belki de hayırlısı buymuş 😞 biliyorum ne denilse de ne desekte kendimize asla acımız dinmeyecek Allah Kerim dir canım elbet geçecek elbet alışacaz 🤲 sende umut için dik dur ve onun sana daha çok ihtiyacı var kuzum 🤲 Allah yardımcın olsun rabbim sabrın en güzelini nasip etsin inşallah 🤲😞amin canım Allah razı olsun inşallah 🤲 duadan ve teslimiyetten daha güzeli yok inan 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım Allah razı olsun inşallah 🤲 çok Şükür yinede Rabbime 🤲😞
Amin amin mariyam inşallah birtanem benim Allah'ım bize sabır versin Allah'ım bidaha yaşatmasın kimseye🤲🏻🤲🏻🤲🏻🥺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sağolun kızlar 😞 gerçekten çok zor çok acı bişey 😭 son kontrolden üç gün sonra kalbi durmuş böyle bişey varmı ya 😭😭😞😞 Allah'ım merhamet et 🤲 hastanedeyim hala çok ağrım var bebek düşmedi daha 😞😞 doğum için gelecektim ben buraya çoğu gitmiş azı kalmıştı 😣😣
Ah mariyam imtihan dünyasındayız canım benim böylesi hayırlısıymış demek ki öyle düşün rabbim inşallah sağlıklı bir gebelik nasip eder 🤲🏻. Şuan nasılsın canım oldu mu doğum

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kuzum nasılsın doğum oldumu
Cok ağrım var karnım çok ağrıyor 😣
Evet doğum sabah oldu öğlen taburcu ettiler evdeyim şimdi 😞
Ah mariyam imtihan dünyasındayız canım benim böylesi hayırlısıymış demek ki öyle düşün rabbim inşallah sağlıklı bir gebelik nasip eder 🤲🏻. Şuan nasılsın canım oldu mu doğum
Amin inşallah canım Allah razı olsun inşallah 🤲
Doğum sabah oldu Ayşem bebeğim çürümüş tü 😞😣 minnacık tı🥺 doğum sonrası hafif bir kürtaj yapıldı çok şükür bütün parça kendiliğinden düştü kürtaja gerek duyulmadı sonrası taburcu edildim 😞, evdeyim çok ağrım var doğumdan da kötüymüş çok zor

Kuzum yaradanim yardimcin olsun dualararim seninle
Allah razı olsun canım 😞 prensesim gitti 😣 çok mutluydum bur kaç ay kalmıştı sadece 😞 nasip değilmiş demek ki Allah böyle istemiş 🤲 elimden bişey gelmiyor kızımı çok özledim karnıma dokununca artık olmadığını bilmek çok kötü bir duygu, nasıl toparlanacam bilemiyorum 😞😣 ona aldığım şeyler hep gözümün önünde Allah'ım yardım et ne olur kalbim sıkışıyor 🤲🤲😣😣

Son düzenleme:

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Sağolun kızlar 😞 gerçekten çok zor çok acı bişey 😭 son kontrolden üç gün sonra kalbi durmuş böyle bişey varmı ya 😭😭😞😞 Allah'ım merhamet et 🤲 hastanedeyim hala çok ağrım var bebek düşmedi daha 😞😞 doğum için gelecektim ben buraya çoğu gitmiş azı kalmıştı 😣😣
Şimdi durumun nasıl kuzum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Cok ağrım var karnım çok ağrıyor 😣
Evet doğum sabah oldu öğlen taburcu ettiler evdeyim şimdi 😞
Amin inşallah canım Allah razı olsun inşallah 🤲
Doğum sabah oldu Ayşem bebeğim çürümüş tü 😞😣 minnacık tı🥺 doğum sonrası hafif bir kürtaj yapıldı çok şükür bütün parça kendiliğinden düştü kürtaja gerek duyulmadı sonrası taburcu edildim 😞, evdeyim çok ağrım var doğumdan da kötüymüş çok zor

Allah razı olsun canım 😞 prensesim gitti 😣 çok mutluydum bur kaç ay kalmıştı sadece 😞 nasip değilmiş demek ki Allah böyle istemiş 🤲 elimden bişey gelmiyor kızımı çok özledim karnıma dokununca artık olmadığını bilmek çok kötü bir duygu, nasıl toparlanacam bilemiyorum 😞😣 ona aldığım şeyler hep gözümün önünde Allah'ım yardım et ne olur kalbim sıkışıyor 🤲🤲😣😣
Birtanem seni cok iyi anlayabiliyorum rabbim sana sabir versin Alimize uzun uzun ömür versin rabbim en kisa zamanda hayirli bir sekilde tekrar sana o duyguyu yaşatsın birtanem

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar