Bebegimin kalbi durmuş dua edin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Yusuf Özgen tarafından oluşturulan Bebegimin kalbi durmuş dua edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,745 kez görüntülenmiş, 94 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Bebegimin kalbi durmuş dua edin
Konbuyu başlatan Yusuf Özgen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yusuf Özgen

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah iyi olur diye umud ediyoruz daha tam olarak bu gelişme yok salı günü bize TLF haber verecekler gelişme varsa cuma günü de görüşme var
İnşallah hayırlı haberlerini alırsın canım benim ya aklım sizde kalmıştı görmüştür inşallah bugün diyordum da görmemişsin. Haftaya görürsün inşallah 🙏 ama neden böyle anlamadım. Benim ortanca oğlanda yatmıştı 16 günlükken bir hafta on gün kadar yenidoğan yoğun bakımında, beni günde 5 6 kere yanına alıyorlardı emzireyim diye sadece beni değil bütün anneleri. Yoğun bakımın yanında anne oteli diye bir bölüm vardı orada kalıyordum hatta bende. Şimdi neden böyle anlamadım korona yüzünden mi bebek cihazdan hiç çıkmaması gerektiği için mi acaba

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah hayırlı haberlerini alırsın canım benim ya aklım sizde kalmıştı görmüştür inşallah bugün diyordum da görmemişsin. Haftaya görürsün inşallah 🙏 ama neden böyle anlamadım. Benim ortanca oğlanda yatmıştı 16 günlükken bir hafta on gün kadar yenidoğan yoğun bakımında, beni günde 5 6 kere yanına alıyorlardı emzireyim diye sadece beni değil bütün anneleri. Yoğun bakımın yanında anne oteli diye bir bölüm vardı orada kalıyordum hatta bende. Şimdi neden böyle anlamadım korona yüzünden mi bebek cihazdan hiç çıkmaması gerektiği için mi acaba
Bence tedavisiyle alakalı canim kullanilan cihazlarla alakalıdır bende oğlumu emziriyordum günde üç defa sağlığına kavussunda bebiş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah iyi olur diye umud ediyoruz daha tam olarak bu gelişme yok salı günü bize TLF haber verecekler gelişme varsa cuma günü de görüşme var
Ay hadi Allah büyük korkma birşey olmayacak inşallah

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bence tedavisiyle alakalı canim kullanilan cihazlarla alakalıdır bende oğlumu emziriyordum günde üç defa sağlığına kavussunda bebiş

Ay hadi Allah büyük korkma birşey olmayacak inşallah
Olabilir kuzum. Hatırlıyorum çünkü o zaman da daha farklı küvezlerin içinde yatan bebekler de vardı onların anneleri girmiyordu hiç. Bebeklerin gözleri falan pamuk gibi bantlarla kapalı oluyordu hep. Hemşireler biberonla besliyordu onları küvezden hiç çıkmıyorlardı

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir kuzum. Hatırlıyorum çünkü o zaman da daha farklı küvezlerin içinde yatan bebekler de vardı onların anneleri girmiyordu hiç. Bebeklerin gözleri falan pamuk gibi bantlarla kapalı oluyordu hep. Hemşireler biberonla besliyordu onları küvezden hiç çıkmıyorlardı
Allahim hepsini korusun sağlıkla evet gözleri zarar gormesin diye ışınlardan

Yusuf Özgen

Kayıtlı Üye
rank
Yöntem basariliymis canim önce Allahım sonra doktorlar sayesinde Allah'ın izniyle atlatirsiniz bugünleri inşallah
Allah razı olsun canım inşallah Allah kimsenin emeğini boş çıkarmasın inşallah

Gerektigi için canım eşim gördü ama ben gidemedim sezaryanim kötü geçti arabaya binmek zor oldu

Tüm sayfalar yüklendi.