Bebegimin sol böbreği yok normal dogum mu sezeryan mı olurum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşee tarafından oluşturulan Bebegimin sol böbreği yok normal dogum mu sezeryan mı olurum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 734 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegimin sol böbreği yok normal dogum mu sezeryan mı olurum
Konbuyu başlatan Ayşee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayşee

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Bir kaç gün önce yazmıştım ayrıntılı ultrasonum da bebeğimin sol böbreği yok sağ böbreğide olması gerekenden daha büyük diyee şimdi aklmda ki sorular bitmiyor kızlar sizce doktor normal doğummı önerir bana yoksa sezeryan mı😟😟 çok bunaldım 😟

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Üniversitedeyken bir arkadaşımi kusma şikayeti ile acile kaldırdık. 20 yaşındaydı doktor muayene etti ultrasona gönderdi mr falan çekildi ve 20 yaşında tek böbrekli ve diğer böbreğinin normalden büyük olduğunu öğrendik. Hepimiz çok şaşırmıştım bunca yıl hiç belirti vermemesine. Bi süre memleketinde tedavi gördü ve tekrar okula döndü. Anlayacağın korkulacak bisi yok Allah sağlık verdimi tek böbreklede yaşar. Kalbini selim tut ve bol dua et. Arkadasim normal doğum ile doğmuştu. Maşallahi var çok da saglikli

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Üniversitedeyken bir arkadaşımi kusma şikayeti ile acile kaldırdık. 20 yaşındaydı doktor muayene etti ultrasona gönderdi mr falan çekildi ve 20 yaşında tek böbrekli ve diğer böbreğinin normalden büyük olduğunu öğrendik. Hepimiz çok şaşırmıştım bunca yıl hiç belirti vermemesine. Bi süre memleketinde tedavi gördü ve tekrar okula döndü. Anlayacağın korkulacak bisi yok Allah sağlık verdimi tek böbreklede yaşar. Kalbini selim tut ve bol dua et. Arkadasim normal doğum ile doğmuştu. Maşallahi var çok da saglikli
❤️ Teşekkür ederim

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Tek böbrekli olması normal doğuma engel değil cnm

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Bir kaç gün önce yazmıştım ayrıntılı ultrasonum da bebeğimin sol böbreği yok sağ böbreğide olması gerekenden daha büyük diyee şimdi aklmda ki sorular bitmiyor kızlar sizce doktor normal doğummı önerir bana yoksa sezeryan mı😟😟 çok bunaldım 😟
Rabbim yardımcın olsun canm inşallah bi sorun olmaz skma canını

B

Busrasencanamal95

Guest
Yanlış anlamayın ama tek korkunuz sezeryan olmak mı yani? Tamam bebeğin tek böbrekli olması çoğunlukla sorun yaratmıyor ama en azından sağlıkla doğsun hangi yolla doğarsa doğsun diye düşünebilirsiniz. Bu korkulacak bir şey değil. Böbreğinden dolayı olmasa da bebeğin duruşundan, suyundan yada ne bileyim kilosundan dolayı da sezeryan olabilirsiniz sonuçta.

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Yanlış anlamayın ama tek korkunuz sezeryan olmak mı yani? Tamam bebeğin tek böbrekli olması çoğunlukla sorun yaratmıyor ama en azından sağlıkla doğsun hangi yolla doğarsa doğsun diye düşünebilirsiniz. Bu korkulacak bir şey değil. Böbreğinden dolayı olmasa da bebeğin duruşundan, suyundan yada ne bileyim kilosundan dolayı da sezeryan olabilirsiniz son

Yanlış anlamayın ama tek korkunuz sezeryan olmak mı yani? Tamam bebeğin tek böbrekli olması çoğunlukla sorun yaratmıyor ama en azından sağlıkla doğsun hangi yolla doğarsa doğsun diye düşünebilirsiniz. Bu korkulacak bir şey değil. Böbreğinden dolayı olmasa da bebeğin duruşundan, suyundan yada ne bileyim kilosundan dolayı da sezeryan olabilirsiniz sonuçta.
Sezeryan olmaktan korkmuyorum mesajı yanlış algılamışsınız sanırım.. cevabınız için teşekkür ederim ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim yardımcın olsun canm inşallah bi sorun olmaz skma canını
İnşallah canım ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar