"Bebeğimle İlgili Konum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Bebeğimle İlgili Konum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,107 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı \"Bebeğimle İlgili Konum
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Herkese Nasılsınız İyimisiniz Kızlar 🌹 Bebisleriniz Nasillar Nasıl Gidiyor Benim Oglum Kuvezde Yatıyor 🥺 Hala 10 Gün Sonra 3 Aylık Olacak Allah'ın izniyle 😪🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤍 Biz Ne Zaman Gitsek Uyuyor Ve Kundak Yapıyorlar Bebeğimizi Sevemiyoruz Ama Diğer bebekler Hem Kundak Değil Hemde Uyanıklar Neden Böyle Yapıyorlar Anlamıyorum
Şükür iyyiz canım kızım uyudu bende dinlenicem biraz😊 Biliyorum canım çok zor biran önce kucağına almak sevmek istiyorsun en dağal hakkın ama demekki daha zamanı deyil. onun iyiliyi için çabuk iyleşmesi için kundaklamışlardır. biraz daha sabırlı ol inşallah sabrına deyecek Allahım inşallah bebeyini sana kavuşturacak🤲 kilosu falan nasıl canım o konuda bişeyler söylüyorlarmı doktorlar?

Merhaba Herkese Nasılsınız İyimisiniz Kızlar 🌹 Bebisleriniz Nasillar Nasıl Gidiyor Benim Oglum Kuvezde Yatıyor 🥺 Hala 10 Gün Sonra 3 Aylık Olacak Allah'ın izniyle 😪🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤍 Biz Ne Zaman Gitsek Uyuyor Ve Kundak Yapıyorlar Bebeğimizi Sevemiyoruz Ama Diğer bebekler Hem Kundak Değil Hemde Uyanıklar Neden Böyle Yapıyorlar Anlamıyorum
Üzülme cnm demeki doktorlar bişey biliyorlar iyide iyi demiştir cnm o güçlü bir savaşçı rabbim ona güç küvet ve şifa eylesin Allah bize bağışlasın umutu 🙏🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok şükür iyiyim canım benim çocukları uyuttum bende uzanıyorum biraz halsizim yorgun hissediyorum kendimi yarın randevum var dahiliye ye aldım bakalım neden hep böyle yorgunum
Sen nasılsın nasıl gidiyor üzülme kuzum çok şükür Umut iyi Allah'ın izniyle tez vakitte evine de dönucek burda post acicsksin

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım küçük daha o yüzdendr anne karnında kendini hissetsn sıcak kalsın diye erken doğduğu için yarın bir sor kuzum için rahat etsin zaman ne çabuk geçiyor yaa inşallah evine alıp dönersin kuzunu biran önce

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Şükür iyyiz canım kızım uyudu bende dinlenicem biraz😊 Biliyorum canım çok zor biran önce kucağına almak sevmek istiyorsun en dağal hakkın ama demekki daha zamanı deyil. onun iyiliyi için çabuk iyleşmesi için kundaklamışlardır. biraz daha sabırlı ol inşallah sabrına deyecek Allahım inşallah bebeyini sana kavuşturacak🤲 kilosu falan nasıl canım o konuda bişeyler söylüyorlarmı doktorlar?
Allah razı olsun canım benim amin inşallah amin🤍🤲🏻🤲🏻🤲🏻😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Üzülme cnm demeki doktorlar bişey biliyorlar iyide iyi demiştir cnm o güçlü bir savaşçı rabbim ona güç küvet ve şifa eylesin Allah bize bağışlasın umutu 🙏🤲
Allah razı olsun birtanem amin inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤍

Çok şükür iyiyim canım benim çocukları uyuttum bende uzanıyorum biraz halsizim yorgun hissediyorum kendimi yarın randevum var dahiliye ye aldım bakalım neden hep böyle yorgunum
Sen nasılsın nasıl gidiyor üzülme kuzum çok şükür Umut iyi Allah'ın izniyle tez vakitte evine de dönucek burda post acicsksin
İnşallah gamzemmmm canım benim amin kuzum neyin var kan degerlerim vitaminlerin düşmüş olabilir kuzum çok geçmiş olsun haber ver bana Allah'ım şifa versin 🤍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Canım küçük daha o yüzdendr anne karnında kendini hissetsn sıcak kalsın diye erken doğduğu için yarın bir sor kuzum için rahat etsin zaman ne çabuk geçiyor yaa inşallah evine alıp dönersin kuzunu biran önce
Allah razı olsun canım benimmm amin amin amin inşallah aşkım🤍🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

İyiyim kuzum Allahıma hamd olsun 🤲arkadaşların da dediği gibi kundak yapılması gerektiği için ve kendini anne karnında hissetsin diyedir çünkü kundak bebekleri rahatlatır kuzum daha güzel uyumasını sağlar uyudukça daha rahat toparlayacaktır inşaAllah rabbim evladınızı size bağışlasın tez vakitte kavuştursun inşaAllah canım🤲❤️

Tüm sayfalar yüklendi.