"Bebeğimle İlgili Konum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Bebeğimle İlgili Konum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,141 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı \"Bebeğimle İlgili Konum
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

❤️CANDAN❤️

Kayıtlı Üye
rank
Banane🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim allah razı olsun güzel dualrin güzel dileklerin için çok teşekkür ederim🤍🤍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah razı olsun ablacım inşallah sen nasılsın konusamiyoruz hic
Senden de Allah razı olsun güzel kardeşim benim ❤️🤲ben çocuklarla nasıl akşam ediyorum bilmiyorum tekim yardım edecek kimse yok kayınvalidem omuzu çıktı onunlada ilgileniyorum hepsi baya bir yorucu oluyor

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Herkese Nasılsınız İyimisiniz Kızlar 🌹 Bebisleriniz Nasillar Nasıl Gidiyor Benim Oglum Kuvezde Yatıyor 🥺 Hala 10 Gün Sonra 3 Aylık Olacak Allah'ın izniyle 😪🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤍 Biz Ne Zaman Gitsek Uyuyor Ve Kundak Yapıyorlar Bebeğimizi Sevemiyoruz Ama Diğer bebekler Hem Kundak Değil Hemde Uyanıklar Neden Böyle Yapıyorlar Anlamıyorum
Merhaba canım uzulme uyuması guzel erken gelmiş zaten şimdi yiyib uyuması daha guzel çabuk iyileşir toparlanır az kalmış biliyorum çok yorucu uzucu anlıyorum seni amma az daha sabr az kalmış inşaallah tez vakitde kavuşursunuz 🤲💙🥰

Tüm sayfalar yüklendi.