"Bebeğimle İlgili Konum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Bebeğimle İlgili Konum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,152 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı \"Bebeğimle İlgili Konum
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Herkese Nasılsınız İyimisiniz Kızlar 🌹 Bebisleriniz Nasillar Nasıl Gidiyor Benim Oglum Kuvezde Yatıyor 🥺 Hala 10 Gün Sonra 3 Aylık Olacak Allah'ın izniyle 😪🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤍 Biz Ne Zaman Gitsek Uyuyor Ve Kundak Yapıyorlar Bebeğimizi Sevemiyoruz Ama Diğer bebekler Hem Kundak Değil Hemde Uyanıklar Neden Böyle Yapıyorlar Anlamıyorum
Kuzum benim ya ben senin bütün postlarını okuyorum Hülya hep dualarımda oğlun sizi tanımasamda içten hep dua ediyorum eminim sağlıkla kucağına alacaksın mucize olarak hayatında hep olacak oğlun

❤️CANDAN❤️

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Herkese Nasılsınız İyimisiniz Kızlar 🌹 Bebisleriniz Nasillar Nasıl Gidiyor Benim Oglum Kuvezde Yatıyor 🥺 Hala 10 Gün Sonra 3 Aylık Olacak Allah'ın izniyle 😪🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤍 Biz Ne Zaman Gitsek Uyuyor Ve Kundak Yapıyorlar Bebeğimizi Sevemiyoruz Ama Diğer bebekler Hem Kundak Değil Hemde Uyanıklar Neden Böyle Yapıyorlar Anlamıyorym

Merhaba Herkese Nasılsınız İyimisiniz Kızlar 🌹 Bebisleriniz Nasillar Nasıl Gidiyor Benim Oglum Kuvezde Yatıyor 🥺 Hala 10 Gün Sonra 3 Aylık Olacak Allah'ın izniyle 😪🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤍 Biz Ne Zaman Gitsek Uyuyor Ve Kundak Yapıyorlar Bebeğimizi Sevemiyoruz Ama Diğer bebekler Hem Kundak Değil Hemde Uyanıklar Neden Böyle Yapıyorlar Anlamıyorum
Merhaba ☺️ maşallah sübhanallah büyüyor küçük adam 🤲 canım benim sürekli uyuması günsüz doğması ile ilgili yani anne karnındaki mihadını doldurmadığı için derler yani gayet normal uyuması endişe etme ve kundak ona anne karnı hissi veriyordur çünkü bu geçen süreç içerisinde senin karnında gibi hissetsin diye ❤️ güzel günler yakın canım 🤲

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Banane🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum benim ya ben senin bütün postlarını okuyorum Hülya hep dualarımda oğlun sizi tanımasamda içten hep dua ediyorum eminim sağlıkla kucağına alacaksın mucize olarak hayatında hep olacak oğlun
Canım benim allah razı olsun güzel dualrin güzel dileklerin için çok teşekkür ederim🤍🤍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Merhaba ☺️ maşallah sübhanallah büyüyor küçük adam 🤲 canım benim sürekli uyuması günsüz doğması ile ilgili yani anne karnındaki mihadını doldurmadığı için derler yani gayet normal uyuması endişe etme ve kundak ona anne karnı hissi veriyordur çünkü bu geçen süreç içerisinde senin karnında gibi hissetsin diye ❤️ güzel günler yakın canım 🤲
Allah razı olsun ablacım inşallah sen nasılsın konusamiyoruz hic

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Banane🤣🤣🤣

Canım benim allah razı olsun güzel dualrin güzel dileklerin için çok teşekkür ederim🤍🤍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Allah razı olsun ablacım inşallah sen nasılsın konusamiyoruz hic
Sozz yazrimmm

Tüm sayfalar yüklendi.