Sorum var Bebeğimle ilgili sorum olacak sizlere kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melisa Azra Ebru tarafından oluşturulan Bebeğimle ilgili sorum olacak sizlere kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 374 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimle ilgili sorum olacak sizlere kızlar
Konbuyu başlatan Melisa Azra Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Tamam bebeğim haber veririm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tamam bebeğim haber

Doğrudur canım tekrar goturucem doktora

Tamam bebeğim haber

Canım bronşit olabilirr mi acaba oda sadece öksürük yapıyo ya
Bilmiyorum ki olabilir ama doktor hiç demedi bronşit fln diye sürekli ciğerlerini fln da dinledi temiz dedi ama bende bilemedim

Tamam bebeğim haber

Canım bronşit olabilirr mi acaba oda sadece öksürük yapıyo ya
[/QUOTE]
Bilmiyorum ki olabilir ama doktor hiç demedi bronşit fln diye sürekli ciğerlerini fln da dinledi temiz dedi ama bende bilemedim

Aynen canım bilseydim kullanırdım bırakmazdm tekrar göstericem doktora
[/QUOTE]
🤩🤩🥰♥️

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Geçmiş olsun canm Antibiyotik başladıktan sonra öksürük geçse bile 7 gün veya 10 gün kullanman gerekiyor yarıda bırakamazsın antibiyotik 3 günden sonra etki etmeye başlıyor soğuk almış olabilir tekrardan doktora götür daha ćok ilerlemesin balgam vardır hırıltısı o yüzden dir sık sık emzir ama doktora götür mutlaka
Katılıyorum ♥️

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 7 aylık bebeğim hasta değil yani hasta olsa anlarım ama gün içinde ara sıra öksürüyor boğulurcasina böyle sürekli hastaneye götürdüm işte doktor antibiyotik verdi kullandım iki gün fln ama çok da antibiyotige alismasin diye iki gün veriyordm öksürüğü geçince vermiyodum 2 hafta önce yaşadım öksürüğünu doktor antibiyotik verdi iki günde geçti tekrar dünden beri öksürüyor ama ara sıra çok değil ve gece ozellikle mama verdikten sonra öksürmeye başlıyor yani anlamadım neden sürekli bu öksürük var burun akıntısı falan da yok hiriltisi da oksurdukten sonra oluyor anlayamadım kızlar
Diş sıkıntısından da olabilir.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Geçmiş olsun canm Antibiyotik başladıktan sonra öksürük geçse bile 7 gün veya 10 gün kullanman gerekiyor yarıda bırakamazsın antibiyotik 3 günden sonra etki etmeye başlıyor soğuk almış olabilir tekrardan doktora götür daha ćok ilerlemesin balgam vardır hırıltısı o yüzden dir sık sık emzir ama doktora götür mutlaka
Katılıyorum buna ❤️. Kayra da böyle olduğunda 1 hafta kullandık ilaç bittikten sonra düzeldi öksürüğü geçmişti ama biz doktorun verdiği süre boyunca kullandık. Anca toparlamıştı şükür ondan sonra bir kere bile öksürmedi neredeyse 7 ay filan oldu yani

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Katılıyorum buna ❤️. Kayra da böyle olduğunda 1 hafta kullandık ilaç bittikten sonra düzeldi öksürüğü geçmişti ama biz doktorun verdiği süre boyunca kullandık. Anca toparlamıştı şükür ondan sonra bir kere bile öksürmedi neredeyse 7 ay filan oldu yani
Benim kızımda sık sık boğaz enfeksiyonu geçirir mecbur antibiyotik kullanıyorum 1 hafta sonra gećiyor yani tamamen iyileşmesi için ilacı ya bitirmek gerekiyor yada söylenilen gün kadar kullanmak gerekiyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim kızımda sık sık boğaz enfeksiyonu geçirir mecbur antibiyotik kullanıyorum 1 hafta sonra gećiyor yani tamamen iyileşmesi için ilacı ya bitirmek gerekiyor yada söylenilen gün kadar kullanmak gerekiyor
Ben ilacı komple bitirmiştim canım . Doktor bize birde tam 2 farklı antibiyotik vermişti 7 gün boyunca günde tam 7 antibiyotik veriyordum birini 3 birini 4 saat ara ile düşün

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 7 aylık bebeğim hasta değil yani hasta olsa anlarım ama gün içinde ara sıra öksürüyor boğulurcasina böyle sürekli hastaneye götürdüm işte doktor antibiyotik verdi kullandım iki gün fln ama çok da antibiyotige alismasin diye iki gün veriyordm öksürüğü geçince vermiyodum 2 hafta önce yaşadım öksürüğünu doktor antibiyotik verdi iki günde geçti tekrar dünden beri öksürüyor ama ara sıra çok değil ve gece ozellikle mama verdikten sonra öksürmeye başlıyor yani anlamadım neden sürekli bu öksürük var burun akıntısı falan da yok hiriltisi da oksurdukten sonra oluyor anlayamadım kızlar
Canım bronşit ilk hırıltı ile başlar Co Ra ciğere iner ve bronşit olur benim bebeğim çok hafif hırıltılı vardı onmesemedim geçer dedim çünkü iyiydi ara sıra oluyordu burnu akmaya başladı hastaneye acile götürdüm bişey yok dedi çocuk doktoru bronşit dedi yani aksatma bence dış çıkarmayan kimse oksurmez bogulurcasina

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilacı komple bitirmiştim canım . Doktor bize birde tam 2 farklı antibiyotik vermişti 7 gün boyunca günde tam 7 antibiyotik veriyordum birini 3 birini 4 saat ara ile düşün
Oyyy kıyamam yaa çocuklar hasta olmasın kendim oliyim diyorum hep çok üzülüyorum inşallah hastalıksız saģlıkla büyür bütün minikler 🙁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar