Sorum var Bebeğimle ilgili sorum olacak sizlere kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melisa Azra Ebru tarafından oluşturulan Bebeğimle ilgili sorum olacak sizlere kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 391 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimle ilgili sorum olacak sizlere kızlar
Konbuyu başlatan Melisa Azra Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Oyyy kıyamam yaa çocuklar hasta olmasın kendim oliyim diyorum hep çok üzülüyorum inşallah hastalıksız saģlıkla büyür bütün minikler 🙁
Amin bahaeım amin zor günlerdi ya gece bile kalkıp veriyorduk eşimle çığlık çığlığa ağlıyordu yavrum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kıyamam yaa inşallah bir daha öyle hastalıklı zor günler yaşanmaz
Amin canım amin 🙏🏻 o zamanlae akıl edip tulum almamıştık çocuğun ciğerleri enfeksiyon kaplamıştı. O hastalıktan sonra tulum aldık üşümediği için gece hasta da olmadı şükür

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yaa kız kafa kalmamış bende aynen yazdı sen doğum yapmıştın ben hamileydim doğum nezaman olur canm bellimi bayramdan sonramı olur öncemi
Bayramdan sonra olacak canım bayrmdan bir gün önce gün alacağım doğum için hoş haftaya kadar sancı vs olmazsa sorun yok . Buda abisi givi bayramdan sonra doğacak

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bayramdan sonra olacak canım bayrmdan bir gün önce gün alacağım doğum için hoş haftaya kadar sancı vs olmazsa sorun yok . Buda abisi givi bayramdan sonra doğacak
Hayırlîsı olsun inşallah sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım benim şuan bol bol dinlen bebekten sonra o fırsatı bulamıyorsun 😊

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hayırlîsı olsun inşallah sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım benim şuan bol bol dinlen bebekten sonra o fırsatı bulamıyorsun 😊
Şuan da o fırsatı çok bulamıyorum ki. Gebelik beni mahvetti kayra bu kadar yormamıştı. Doğsun diye bakıyorum bir an önce bende doğarsa rahat edeceğim inşallah 😂😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 7 aylık bebeğim hasta değil yani hasta olsa anlarım ama gün içinde ara sıra öksürüyor boğulurcasina böyle sürekli hastaneye götürdüm işte doktor antibiyotik verdi kullandım iki gün fln ama çok da antibiyotige alismasin diye iki gün veriyordm öksürüğü geçince vermiyodum 2 hafta önce yaşadım öksürüğünu doktor antibiyotik verdi iki günde geçti tekrar dünden beri öksürüyor ama ara sıra çok değil ve gece ozellikle mama verdikten sonra öksürmeye başlıyor yani anlamadım neden sürekli bu öksürük var burun akıntısı falan da yok hiriltisi da oksurdukten sonra oluyor anlayamadım kızlar
Geçmiş olsun antibiyotigi doktorun söylediği gün kadar kullanman lazım genelde 5 gün kadar kullanılıyor 1 2 verme ile iyi olmaz zaten ve hastalık ta tekrar eder bu yüzden düzenli ilaçlarını vermen lazım canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar