Sorum var Bebeğin başı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Bebeğin başı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,253 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin başı
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beytasel

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
canim cati mainesi zamani kendileri
karar verir insallah bende havyan dr elune dusdum cato mainesi yapilmadi sen yapdir o zaman bebegin kafasina ve catiya gore karar veririler
Rebiim
yardimcin olsun bacm
Canım bana hala çatı muaynesi yapılmadı sancı anında mi yapılacak acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dualrim seninle zumrem her zaman hemde birtanem
Sağol canim benimm

canim cati mainesi zamani kendileri
karar verir insallah bende havyan dr elune dusdum cato mainesi yapilmadi sen yapdir o zaman bebegin kafasina ve catiya gore karar veririler
Rebiim
yardimcin olsun bacm
insaAllah ben hayvan doktara denk gelmem canim

Son düzenleme:

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canım bana hala çatı muaynesi yapılmadı sancı anında mi yapılacak acaba

Sağol canim benimm

insaAllah ben hayvan doktara denk gelmem canim
hayir canim
son hafdalarda yapyorlar

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar her kontrole gittiğimde bebeğin başı büyük diyorlar doğum zor olur diyor doktor ilk doğum oldugu için zorlarmış korkutuyorlar ne yapacam ben ya🙄😏
Canım gecen gün bı arkadaşıma da aynısını demişti 😇 doğum yaptı bebek üç buçuk kilo doğdu normal doğum yaptı bı de.bazen abartıyorlar ya korkma bence hakkında hayırlısı olsun inşallah güzel bı doğum geçirirsin ❤️bende ilk doğum da 4kilo 50gram doğmuştu bebek canım

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Canım gecen gün bı arkadaşıma da aynısını demişti 😇 doğum yaptı bebek üç buçuk kilo doğdu normal doğum yaptı bı de.bazen abartıyorlar ya korkma bence hakkında hayırlısı olsun inşallah güzel bı doğum geçirirsin ❤️bende ilk doğum da 4kilo 50gram doğmuştu bebek canım
Amin İNSAALLAH canim 4 kiloyla bi bebekte doğum olursa sıkıntı olmaz ozaman bu oturduğum şehirde bütün doktorlar sezaryan yapmaya çok meyilliler için biraz rahatladı canim♥️😊

Amin İNSAALLAH canim 4 kiloyla bi bebekte doğum olursa sıkıntı olmaz ozaman bu oturduğum şehirde bütün doktorlar sezaryan yapmaya çok meyilliler için biraz rahatladı canim♥️😊
Bende hala çatı muayneside yapilmadi ama

Umayyy

Kayıtlı Üye
rank
Ya öylemi canim bende direk gitip sezaryanımi seçsem
Ben hep normal doğum istiyodum kolestaz yüzünden acil doğuma alındım, doktorun sana çatı muayenesini yapınca söyler zaten nasıl doğum yapacağını, bi kuzenimizde sancıyla normal doğuma gitti sezaryen oldu. Sen sağlıcakla bebeğini kucağına al inşallah. Ama yapabiliyosan normal doğum en güzeli bence. Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar