Sorum var Bebeğin başı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Bebeğin başı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,247 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin başı
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beytasel
Kizlar her kontrole gittiğimde bebeğin başı büyük diyorlar doğum zor olur diyor doktor ilk doğum oldugu için zorlarmış korkutuyorlar ne yapacam ben ya🙄😏
Özel hastane ye gittiysen birde devlete görünmeni tavsiye ederim. Özellikle normal doğum istiyorsan tabiki. Doğal doğum anne bebek sağlığı için tabikide çok önemli ama asıl önemli olan kavuşmak o nedenle bence önemli olan doğum şekli değil Sezeryan da olsan normal de olsan zaten dikişin oluyorr. Normalde de epizyotomi atıyorlar

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Ben hep normal doğum istiyodum kolestaz yüzünden acil doğuma alındım, doktorun sana çatı muayenesini yapınca söyler zaten nasıl doğum yapacağını, bi kuzenimizde sancıyla normal doğuma gitti sezaryen oldu. Sen sağlıcakla bebeğini kucağına al inşallah. Ama yapabiliyosan normal doğum en güzeli bence. Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🥰
Saglik li bi şekilde gelsinde normal sezaryan fark etmez canim 39 haftalik oldum hala çatı muaynesi yapılmadı ama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Özel hastane ye gittiysen birde devlete görünmeni tavsiye ederim. Özellikle normal doğum istiyorsan tabiki. Doğal doğum anne bebek sağlığı için tabikide çok önemli ama asıl önemli olan kavuşmak o nedenle bence önemli olan doğum şekli değil Sezeryan da olsan normal de olsan zaten dikişin oluyorr. Normalde de epizyotomi atıyorlar
Günlerin geldiği içinde gitip özele para vermekistemiyorum canim sezaryanda sunta olayından tırsıyorum sağlıkla gelsim

Günlerin geldiği içinde gitip özele para vermekistemiyorum canim sezaryanda sunta olayından tırsıyorum sağlıkla gelsim

TuğbaSelami

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar her kontrole gittiğimde bebeğin başı büyük diyorlar doğum zor olur diyor doktor ilk doğum oldugu için zorlarmış korkutuyorlar ne yapacam ben ya🙄😏
Canım öncelikle bebişini inşallah sağlıcakla alırsın kucağına benim ablamın bebeğine başı büyük belinde ve göbek kısmında 3 haftalık gerileme var ve bebeğin kan akışında anormallik var dediler özel devlet ve araştırma hepsi aynısını söyledi ablam normal doğum. Yaptı çok şükür şuan herşey yolunda 🤩😍

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Canım öncelikle bebişini inşallah sağlıcakla alırsın kucağına benim ablamın bebeğine başı büyük belinde ve göbek kısmında 3 haftalık gerileme var ve bebeğin kan akışında anormallik var dediler özel devlet ve araştırma hepsi aynısını söyledi ablam normal doğum. Yaptı çok şükür şuan herşey yolunda 🤩😍
Amin canim benim banada türlü şeyler söylüyorlar bu zamana kadar bişi yoktu son haftalarda bir suru şey söylüyorlar anlamıyorum bu doktorları İNSAALLAH bnde yaparım 🤲🏻

TuğbaSelami

Kayıtlı Üye
rank
Amin canim benim banada türlü şeyler söylüyorlar bu zamana kadar bişi yoktu son haftalarda bir suru şey söylüyorlar anlamıyorum bu doktorları İNSAALLAH bnde yaparım 🤲🏻
KUZUM DOKTORLARI UMURSAMA FAZLA LÜTFEN ABLAMIN DOĞUMA 3 HAFTASI KALDIĞINDA SÖYLEMİŞLERDİ YENGEMİN ABİSİNİN EŞİNİN ÇOCUPU İÇİNDE KADINA ELLERİ VE KOLLARINDA KAS SİSTEMLERİ YOK DENDİ KADININ HAMİLELİĞİNİ BURNUNDAN GETİEDİLER ÇOCUK ŞUAN 13 YAŞINDA ANKARA VE BİRÇOK İLDE YÜZME ŞAMPİYONU HİÇBİRŞEYİ YOK KUZUM TAKILMA LÜTFEN KEYFİNİ ÇIKAR BEBİŞİNİN 🤩

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
3 doktor da aynı söylüyor ise doğrudur kuzum.
Korkma Allah'ın izniyle dua et kendine Meryem süresini aç dinle doğumun kolay olması için çok iyidir

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
evet canim bende normal dogum sancisini cekib hemen sezeryana alindim altdan fln baya tikisim dusdu bebegin kafasi cikmiyordu amma sen onden hazirlikli ol eger zor olacak diyorlar direk sezeryan yapdir kendim o aciyi cekmisim kimsenjn kecmesini isdemem
Doğum sancısı çok zor canım ya ben doğum sancısını çektiğim halde bian önce acım bitmesi için beni amaliyata almalarını istedim ama ebe doğum başladı ne amaliyatı dedi ama iyiki normal olmuş diyorum şimdi de

R
Rabbim kolaylık versin kuzum İnşaAllah Bi sıkıntı çekmezsin. Normal yapmak istersen en fazla dikişin çok olur diye düşünüyorum ama yinede sen bilirsin 😘

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
C
3 doktor da aynı söylüyor ise doğrudur kuzum.
Korkma Allah'ın izniyle dua et kendine Meryem süresini aç dinle doğumun kolay olması için çok iyidir
Canim sezaryan oldum 28 kasımda meleğim yanimda 🤗

Doğum sancısı çok zor canım ya ben doğum sancısını çektiğim halde bian önce acım bitmesi için beni amaliyata almalarını istedim ama ebe doğum başladı ne amaliyatı dedi ama iyiki normal olmuş diyorum şimdi de

R

Rabbim kolaylık versin kuzum İnşaAllah Bi sıkıntı çekmezsin. Normal yapmak istersen en fazla dikişin çok olur diye düşünüyorum ama yinede sen bilirsin 😘
28 kasımda sezaryan oldum canimm 🍀

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
İyimiş canım çok şükür kurtulmuşsun şimdi nasılsın toparlanabildinmi toparlandıysan ne kadar sürede toparlanabildin💗
Şükür iyiyim canim bi hafta içinde toparladım tabi arada arılarım oluyor bol bol yürüdüm yürümenin etkisi çok fazla nekadar hareket okadar çabuk toparlanma hızlı oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar