Sorum var Bebeğin başı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Bebeğin başı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,225 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin başı
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beytasel

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canim normal doğum sancılarını çekip sezaryan yapmakta kötü olur madem sezaryan olacaksam hic sanci çekmeden alsalar iyi olur😊
evet canim bende normal dogum sancisini cekib hemen sezeryana alindim altdan fln baya tikisim dusdu bebegin kafasi cikmiyordu amma sen onden hazirlikli ol eger zor olacak diyorlar direk sezeryan yapdir kendim o aciyi cekmisim kimsenjn kecmesini isdemem

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
evet canim bende normal dogum sancisini cekib hemen sezeryana alindim altdan fln baya tikisim dusdu bebegin kafasi cikmiyordu amma sen onden hazirlikli ol eger zor olacak diyorlar direk sezeryan yapdir kendim o aciyi cekmisim kimsenjn kecmesini isdemem
o an benim dedigimi yaparlar mi bilemiyorum canim RABBİM yardim etsin canim🙏🏻 senin içinde üzüldüm canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Korkma kuzum Allah'ım yardım eder sana canım bebim 🤲
Amin İNSAALLAH canim hülyam dua et bana❤

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
o an benim dedigimi yaparlar mi bilemiyorum canim RABBİM yardim etsin canim🙏🏻 senin içinde üzüldüm canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin İNSAALLAH canim hülyam dua et bana❤
canim cati mainesi zamani kendileri
karar verir insallah bende havyan dr elune dusdum cato mainesi yapilmadi sen yapdir o zaman bebegin kafasina ve catiya gore karar veririler
Rebiim
yardimcin olsun bacm

Tüm sayfalar yüklendi.