Bebeğin bir hafta önden gitmesi sorun olur mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Ozlem003 tarafından oluşturulan Bebeğin bir hafta önden gitmesi sorun olur mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,296 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebeğin bir hafta önden gitmesi sorun olur mu
Konbuyu başlatan Ozlem003
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem003

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 1 hafta gerideydi ama 37 haftalık oldum ama kilosu boyu 38 haftalık gidiyor bende anlamadım artık bebeğimin canı ne zaman isterse gelsin
Gelişiyle alakalı değil çocuğun genelde doğumu öne alır erteler meselesi değil ama eğer çocuk haftasına göre önde gidiyorsa 40 veya 41 haftaya uzarsa gebelik 3500 gram olacaksa 4500 gram olmuş oluyo önde olunca yani uzadıkça haftalar irilesiyor bebek Normal doğum imkanı olmaz yada olur ama seni yırtar geçer ebler kendim yaşadığım için söylüyorum ve bida öyle olabilir

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Gelişiyle alakalı değil çocuğun genelde doğumu öne alır erteler meselesi değil ama eğer çocuk haftasına göre önde gidiyorsa 40 veya 41 haftaya uzarsa gebelik 3500 gram olacaksa 4500 gram olmuş oluyo önde olunca yani uzadıkça haftalar irilesiyor bebek Normal doğum imkanı olmaz yada olur ama seni yırtar geçer ebler kendim yaşadığım için söylüyorum ve bida öyle olabilir
Ay inanmıyorum çok korktum şimdi ya 😧

Tüm sayfalar yüklendi.