Bebeğin cinsiyeti belli olur mu ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asdhvfhb tarafından oluşturulan Bebeğin cinsiyeti belli olur mu ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,181 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin cinsiyeti belli olur mu ?
Konbuyu başlatan Asdhvfhb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asdhvfhb

Asdhvfhb

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 12+2 günlük hamileyim salı günü kontrolüm var cinsiyeti belli olurmu sizce salı günü bilginiz varmı tabiki ne olursa olsun kız yada erkek asla ama asla bişi degismiycek benim için ama çok merak ediyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar 12+2 günlük hamileyim salı günü kontrolüm var cinsiyeti belli olurmu sizce salı günü bilginiz varmı tabiki ne olursa olsun kız yada erkek asla ama asla bişi degismiycek benim için ama çok merak ediyorum
Bebek gösterir ise söylerler kuzum benim paşam 13+3 de göstermedi 16. Haftada öğrendim cinsiyetini rabbim hakkında hayırlısını versin 🤲🏻

Beyza Fırat

Kayıtlı Üye
rank
Hiç belli olmaz bebiş in keyfine bağlı kuzum ben 5 aylıkken öğrendim sürekli bağdaş kuruyordu bıdık 😂

Özlemmm

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 12+2 günlük hamileyim salı günü kontrolüm var cinsiyeti belli olurmu sizce salı günü bilginiz varmı tabiki ne olursa olsun kız yada erkek asla ama asla bişi degismiycek benim için ama çok merak edi
Çikolata falan ye tatlı şeyler ultrasondan hemen önce maksat heyiflenip hareketlensin ben 13 haftalık olmadan öğrendim kız seninkide hayırlı sağlıklı olsumda cinsiyeti önemli değil haberverirsin ama bende merak ettim 😂

Asdhvfhb

Kayıtlı Üye
rank
Bebek gösterir ise söylerler kuzum benim paşam 13+3 de göstermedi 16. Haftada öğrendim cinsiyetini rabbim hakkında hayırlısını versin 🤲🏻
Sağol canım Allah razı olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç belli olmaz bebiş in keyfine bağlı kuzum ben 5 aylıkken öğrendim sürekli bağdaş kuruyordu bıdık 😂
İnşallah gösterir ya😄 sağol canım teşekkür ederim

Rabbim gönlüne göre versin canım, ben 14.haftada öğrendim
Amin inşallah canım Allah razı olsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sağol canım Allah razı olsun

Cümlemizden canım Allah'ım razı olur inşallah Allah'ım gönlünden geçeni nasip etsin sanada sağ salim 🤲🏻🤲🏻

Asdhvfhb

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim gönlüne göre versin canım, ben 14.haftada öğrendim
Çikolata falan ye tatlı şeyler ultrasondan hemen önce maksat heyiflenip hareketlensin ben 13 haftalık olmadan öğrendim kız seninkide hayırlı sağlıklı olsumda cinsiyeti önemli değil haberverirsin ama bende merak ettim 😂
Benim için de önemli değil ama merak ediyo İnsan gerçekten kız yada erkek sağlık li olsun da başka bişi istemem haber veririm sana da canım😄

14 haftada oluşmaya başlıyor cinsiyet dedi benim doktorum. 12. Haftada kesin bişey söyleyemez.
Ben araştır dim biraz 12de tamamen oluşuyor yazıyoduda

Tüm sayfalar yüklendi.