Bebeğin cinsiyeti belli olur mu ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asdhvfhb tarafından oluşturulan Bebeğin cinsiyeti belli olur mu ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,187 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin cinsiyeti belli olur mu ?
Konbuyu başlatan Asdhvfhb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asdhvfhb

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 12+2 günlük hamileyim salı günü kontrolüm var cinsiyeti belli olurmu sizce salı günü bilginiz varmı tabiki ne olursa olsun kız yada erkek asla ama asla bişi degismiycek benim için ama çok merak ediyorum
Pozisyonu uygunsa tahminde bulunabilir ama net cvb vermez bnm ilkinde 16 haftda öğrendim kzizimi bu sefer de oğlumu 15 te ogrendm

leylalee

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 12+2 günlük hamileyim salı günü kontrolüm var cinsiyeti belli olurmu sizce salı günü bilginiz varmı tabiki ne olursa olsun kız yada erkek asla ama asla bişi degismiycek benim için ama çok merak ediyorum
[/QUO16 haftalikken dr tahminde bulundu sonra ikilemde kaldi canim hala ogrenemedim bende... simdi 17 haftalik olduk bugun gidersem bakim dr net bi sey soyleyecek mi? ikinci oglumu 12 haftalikken ogrenmistim cinsiyetini ama..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar