Bebegın eşi asagıdaysa napılır

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilandefne123 tarafından oluşturulan Bebegın eşi asagıdaysa napılır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,133 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegın eşi asagıdaysa napılır
Konbuyu başlatan Dilandefne123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilandefne123

Serapserap

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğimin eşi aşağıda yukarı çıkması için ne yapmam gerek heran doğum olabilir eş rahimi kapatmış başıda aşağıda öyle olanlar varmı sevgili anneler
Canım benimde aynı ama rahim ağzını kapatmamis ama erken kanaman erken doğum olabilir dedi eğer doğuma kadar çıkarsa riskli ameliyat olacak dedi kanamayı durduramayiz dedi bende çok korkuyorum benimde 26 hafta 3 gunluk allahım yardımcımız olsun insallahh
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben oğlumu 29 haftalik doğurdum süreç zor oluyo ama şükür sıkıntımız yok. Bunun için sıkıntı yapmayın. İnşallah erken doğmaz vakti saatinde gelir. İlk çocuğum erken doğduğu için bu gebeligimde cok daha korkuyorum sizi iyi anlıyorum. Saglikla gelsin bebisler İnşallah
Canım sen neden 29 haftalik doğurdun aynı sıkıntı bendede var çok korkuyorum

28 haftalık oldum bugün

Bazılarınıza cevap veremıyom kusurbkmayın mesaj bölümünüz kapalı sanırım bugün 28 haftalık olduk doktorum ilişki ağır iş yapmayacaksın bolca dinleneceksin dedi bende uyguluyorum perşembe günü 25 martta başakşehir hastanesine gidecem bakalım ordaki doktor ne diyecek sağlıkla kızımı kucağıma alım gerisi boş benim için şimdi gelmezsın çok küçük kilosu falan gelirse allah muhafaza yaşamaz dedı doktor
Inşallah çıkar canım bende aynı durumdayım sende bana dua et seninkinin kilosu kac

28 haftalık oldum bugün

Bazılarınıza cevap veremıyom kusurbkmayın mesaj bölümünüz kapalı sanırım bugün 28 haftalık olduk doktorum ilişki ağır iş yapmayacaksın bolca dinleneceksin dedi bende uyguluyorum perşembe günü 25 martta başakşehir hastanesine gidecem bakalım ordaki doktor ne diyecek sağlıkla kızımı kucağıma alım gerisi boş benim için şimdi gelmezsın çok küçük kilosu falan gelirse allah muhafaza yaşamaz dedı doktor
Inşallah çıkar canım bende aynı durumdayım sende bana dua et seninkinin kilosu kac kilo

Son düzenleme:

Dilandefne123

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde aynı ama rahim ağzını kapatmamis ama erken kanaman erken doğum olabilir dedi eğer doğuma kadar çıkarsa riskli ameliyat olacak dedi kanamayı durduramayiz dedi bende çok korkuyorum benimde 26 hafta 3 gunluk allahım yardımcımız olsun insallahh

Canım sen neden 29 haftalik doğurdun aynı sıkıntı bendede var çok korkuyorum

Inşallah çıkar canım bende aynı durumdayım sende bana dua et seninkinin kilosu kac

Inşallah çıkar canım bende aynı durumdayım sende bana dua et seninkinin kilosu kac kilo
28 haftalık 2 günlüğüm kilosu 1 kilo

Hic bir şey yapamazsın. Bu şekilde devam ederse Sezeryan olursun
Doktorumda öyle dedi sezaryan dedi başka hastaneye gittim Seni kabul edemeyiz dedi başka doktorlara görün araştırma hastanelerine git kan lazım olabilir dedı biz müdahale edemeyiz dedi göründüğüm özel hastane

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Benim eltiminde ilk baştan beri doğuma kadar öyleydi aşağıdaydı sürekli ayaklarını kaldır dinlen az iş yap 10-15 dinlen yine işini yap dedi arabaya binme yakın mesafe yürü topuklu ayakkabı giyinme ilacını iç ilişki zaten doğuma kadar yasak bunları yaptı doğuma yakın düzeldi sıkıntı olmadı şükür
28 haftalık oldum bugün

Serapserap

Kayıtlı Üye
rank
Benim eltiminde ilk baştan beri doğuma kadar öyleydi aşağıdaydı sürekli ayaklarını kaldır dinlen az iş yap 10-15 dinlen yine işini yap dedi arabaya binme yakın mesafe yürü topuklu ayakkabı giyinme ilacını iç ilişki zaten doğuma kadar yasak bunları yaptı doğuma yakın düzeldi sıkıntı olmadı şükür
Inşallah benimde öyle olur canım sağol biraz rahatladım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar