Bebegın eşi asagıdaysa napılır

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilandefne123 tarafından oluşturulan Bebegın eşi asagıdaysa napılır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,129 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegın eşi asagıdaysa napılır
Konbuyu başlatan Dilandefne123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilandefne123

Dilandefne123

Kayıtlı Üye
rank
Cok acil bana yardım edin 4 haftalik hamileyim bi uyandim kanamam olmuş normalmi yoksa düşük tehlikesimi lutfen cevap verin
Hiç beklemeden gidin doktora bende öyle oldum 3 gün sonra gittim anlayamadım bende hem kanama hem doğum yapar gibi oluyordum doktorum kızdı Niye erken gelmedin dedi ihmal etme sakın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim eltiminde ilk baştan beri doğuma kadar öyleydi aşağıdaydı sürekli ayaklarını kaldır dinlen az iş yap 10-15 dinlen yine işini yap dedi arabaya binme yakın mesafe yürü topuklu ayakkabı giyinme ilacını iç ilişki zaten doğuma kadar yasak bunları yaptı doğuma yakın düzeldi sıkıntı olmadı şükür
İnşallah benimde doğuma kadar düzelir banada ilişki yürümek yasak işyapmak yasak yatacaksın sadece lavaboya namaza gidiyom annemde kaldım bikac hafta sonra evime geçtim eşim bakıyo allah razı olsun ama yinede iş yapmak zorunda kalıyom ona yemek çamaşır atıyom makinaya mecburum yanı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar