Sorum var Bebeğin eşiği aşığada olması 🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Bebeğin eşiği aşığada olması 🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,450 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin eşiği aşığada olması 🙄
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Çok sancım var canım acile gittim doktor yok kadın doğum izindeydi yarın gidecem çok korkuyorum, karnıma dokunamıyorum bile çok ağrıyor hemen sancı giriyor, belim ayrı bela zaten 😞 , bişey olmuş biliyorum hissediyorum ben 😞 amin canım rabbim senden de razı olsun inşallah 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Komşum da öyle söyledi dedi ayağını kaldır falan, ama dinlenmeye pek fırsatım yok ki , kaç gündür oğlum hasta çok ateşi var kulak enfeksiyonu geçiriyor diğer yandan kaynanam lar falan beş dakika bile olsa dinlenmeye fırsat bulamıyorum, maşallah canım Rabbim bağışlasın inşallah 🤲♥️
Amin balım amin 🤲♥️
Ya Gerçekten mi Kaç haftalık oldu kuzum şimdi kanamam falan yok değil mi

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Şükür iyiyim canim ne yazikki haber yok canim
Ah canim durumunu tahmin edabiliyorum Allah kolaylik versin insallah

Amin sagol tatlim. Sana kolay gelsin
Komşum da öyle söyledi dedi ayağını kaldır falan, ama dinlenmeye pek fırsatım yok ki , kaç gündür oğlum hasta çok ateşi var kulak enfeksiyonu geçiriyor diğer yandan kaynanam lar falan beş dakika bile olsa dinlenmeye fırsat bulamıyorum, maşallah canım Rabbim bağışlasın inşallah 🤲♥️
Amin balım amin 🤲♥️
Bilmiyorum Ayşem inan çok rahatsızım çok ağrım var rahimde ve karnimda kasılmalar ve sancılar oluyor 😞 bişey mi var sence Ayşem gerçekten hiç iyi hissetmiyorum bebeğim hâlâ hareket etmiyor, dört ay bitti beşi yarıladık hala çıt yok 😞

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ciddi miisn mariyam 🥺🥺

Başın sağolsun canım benim rabbim sabır versin 🥺🥺.
Allah razı olsun inşallah 😭🤲 valla canım ilaç verdiler suni sancı düşmesini bekliyoruz 😞😞
Çok kötüyüm Ayşem 😞 nasıl oldu neden oldu anlamıyorum 😞😭😭😞 doktor üç haftadır kalbi durmuş dedi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allah razı olsun inşallah 😭🤲 valla canım ilaç verdiler suni sancı düşmesini bekliyoruz 😞😞
Çok kötüyüm Ayşem 😞 nasıl oldu neden oldu anlamıyorum 😞😭😭😞 doktor üç haftadır kalbi durmuş dedi
Rabbimin takdiri böyleymiş demek ki kuzum 🥺🥺sağlıklı bir gebelik değilmiş demek ki öyle düşün şuan cennet bahçesinde seni bekliyor prenses 🥺. Ağrın çok var mı canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar