Bebeğin Göbek yaktırma işlemi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde zehra&duru tarafından oluşturulan Bebeğin Göbek yaktırma işlemi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 633 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin Göbek yaktırma işlemi
Konbuyu başlatan zehra&duru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyiyim canım pazar günü sınavım var ona çalışıyorum Gökçe uyudukça
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyiyiz halimize hamdolsun canım ekstra efor sarfediyoruz bu aralar Gökçe hanım sayesinde ama iyiyiz şükür. Kayram nasıl

İyiyiz halimize hamdolsun canım ekstra efor sarfediyoruz bu aralar Gökçe hanım sayesinde ama iyiyiz şükür. Kayram nasıl
Kayra hala aynı kuzum miz mız huysuz sabaha kadar ağlıyor 🥺🥺. Ne sınavın var canım

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Kayra hala aynı kuzum miz mız huysuz sabaha kadar ağlıyor 🥺🥺. Ne sınavın var canım
Kuran kursu hocalığına geçiş yapmaya çalışıyorum da canım

Rabbim sağlık versin ya bebelerimize 😔😔

bende seni ozledim canim nasilsin ben iyim canim kizmi uyutdum simdi biraz temizlik yapacam sen napyorsun
Canım eşim geç gelecek bugün daha gelmedi yemek falan da yapmadım öyle gökçeye bakıyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuran kursu hocalığına geçiş yapmaya çalışıyorum da canım

Rabbim sağlık versin ya bebelerimize 😔😔
Oyyy ne güzel kuzum inşallah geçersin ya Kur'an'ı Kerim kursu hocalarını çok seviyorum 😍😍 sağolsun kurs öğretmenim çok iyi kadındı 😍😍7 yıl eğitim aldım bende onun yanında 🤭🤭. Amin kuzum amin valla Kayra beni hiç bu kadar yormamıstı

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Oyyy ne güzel kuzum inşallah geçersin ya Kur'an'ı Kerim kursu hocalarını çok seviyorum 😍😍 sağolsun kurs öğretmenim çok iyi kadındı 😍😍7 yıl eğitim aldım bende onun yanında 🤭🤭. Amin kuzum amin valla Kayra beni hiç bu kadar yormamıstı
İnşallah hayırlısıyla canım bebişle bu daha kolay olacak hem benim için.

Hep diyorum bugünler de geçecek büyüyecek özleyeceksin bebeklik halini ama bazen insanda sabır kalmıyor çok ağladıklarında

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah hayırlısıyla canım bebişle bu daha kolay olacak hem benim için.

Hep diyorum bugünler de geçecek büyüyecek özleyeceksin bebeklik halini ama bazen insanda sabır kalmıyor çok ağladıklarında
Peki ne sınavına girecksin canım bende girmeyi düşünüyorum ama adam akıllı araştırma dahi yapamadım

Aynen kuzum 🤲🏻rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin 🤲🏻

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Peki ne sınavına girecksin canım bende girmeyi düşünüyorum ama adam akıllı araştırma dahi yapamadım

Aynen kuzum 🤲🏻rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin 🤲🏻
Dhbt ismi canım din hizmetleri. Önce kpss ye girme şartı var

Rabiacim seni soraciktim artık post açıp 🤣🤣dedim şimdi gökçe prenses annesinin bütün zamanını alıyor kesin diye düşündüm
Aynen aynen öyle yoğun günler geçiriyorum 😂😂😂 Allah tüm analara kolaylık versin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Dhbt ismi canım din hizmetleri. Önce kpss ye girme şartı var

Aynen aynen öyle yoğun günler geçiriyorum 😂😂😂 Allah tüm analara kolaylık versin
Ben girdim kuzum zaten kpss ye. Ama dhbt nin başvurusunu kaçırdım bende sertifika da var kuran eğitimi üzerine diyanete gitsem yardımcı olurlar mı acaba bir bilgin var mı

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Ben girdim kuzum zaten kpss ye. Ama dhbt nin başvurusunu kaçırdım bende sertifika da var kuran eğitimi üzerine diyanete gitsem yardımcı olurlar mı acaba bir bilgin var mı
Canım bu sınav iki yılda bir yapılıyor sen artık 2024 de girersin inşallah. Onun haricinde de fahri olarak çalışabilirsin yani geçici demek canım. Maaş alırsın kuran öğretirsin. Yaşadığın ilin müftülük sayfasına gir fahri alımlara bak ne zaman diye Ayşenurum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım bu sınav iki yılda bir yapılıyor sen artık 2024 de girersin inşallah. Onun haricinde de fahri olarak çalışabilirsin yani geçici demek canım. Maaş alırsın kuran öğretirsin. Yaşadığın ilin müftülük sayfasına gir fahri alımlara bak ne zaman diye Ayşenurum
Oyy teşekkür ederim tatlım evet ya fırsat olmadı ki girip bakayım 🤦🏻‍♀️artık 2024 e kadar çalışirim en azından yüksek puan alma şansım artar 😂😂. Tamam canım hemen bakıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar