Bebeğinin göbek deliği kanayan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Bebeğinin göbek deliği kanayan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,068 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebeğinin göbek deliği kanayan var mı
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülperi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bağı 5 günlükken düştü sonrasında çok az kan geldi doktora söyledik kan tahlili yaptı şükür temiz çıktı alkollü mendille kurutun dedi az önce yine çok az kan gelmiş başına gelen var mı
Balım yarın müsait isen bir çocuk cerrahisine götür ben Kayra'nın kanayınc götürdüm 2. Kez kanarsa getir yakalım biz müdahele ediyoruz p zamn demişti

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Balım yarın müsait isen bir çocuk cerrahisine götür ben Kayra'nın kanayınc götürdüm 2. Kez kanarsa getir yakalım biz müdahele ediyoruz p zamn demişti
Elleyince daha çok kanar müdahale etmek istemiyorum alkol sür dedi canım, inşallah devam etmez bakalım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bağı 5 günlükken düştü sonrasında çok az kan geldi doktora söyledik kan tahlili yaptı şükür temiz çıktı alkollü mendille kurutun dedi az önce yine çok az kan gelmiş başına gelen var mı
Kızımında öyle oldu canım düştükten sonra yıkadım ondan sonra bı kaç kere kanadı müdahale etmedim kendiliğinden kurudu. Doktor neden alkol demiş anlamadım daha çok kanatır onun yerine batikon sürsen çok az kurutur hemen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızımında öyle oldu canım düştükten sonra yıkadım ondan sonra bı kaç kere kanadı müdahale etmedim kendiliğinden kurudu. Doktor neden alkol demiş anlamadım daha çok kanatır onun yerine batikon sürsen çok az kurutur hemen
Bir iki damla kanıyorsa korkma canım ama sızıntı şeklindeyse doktora görünmekte fayda var

Tüm sayfalar yüklendi.