Bebeğinin göbek deliği kanayan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Bebeğinin göbek deliği kanayan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,112 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebeğinin göbek deliği kanayan var mı
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülperi

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bağı 5 günlükken düştü sonrasında çok az kan geldi doktora söyledik kan tahlili yaptı şükür temiz çıktı alkollü mendille kurutun dedi az önce yine çok az kan gelmiş başına gelen var mı
Canım bnim bnim oglumdda vardı kaynnam kuru kahve varya türk kahvesi birebir canısı onu dene

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bugün banyo yaptık canım ondan oldu heralde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah canım banyodan sonra kanıyor geçen sefer de öyleydi doktora götürmüştük
İslandığı için canım o zman banyo için tam kurumasını bekle

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bağı 5 günlükken düştü sonrasında çok az kan geldi doktora söyledik kan tahlili yaptı şükür temiz çıktı alkollü mendille kurutun dedi az önce yine çok az kan gelmiş başına gelen var mı
benim 2. oglumunki surekli oluyodu hem kanayip hem irin akardi doktora goturdum doktor 5 dakikada halletti dahada olmadi sende bi gotur istersen gulum

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bugün banyo yaptık canım ondan oldu heralde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah canım banyodan sonra kanıyor geçen sefer de öyleydi doktora götürmüştük
Hiç goturmedim ebeye sordum mesaj attım normal o bezi bağlarken dikkat et surtmesin dedi geçer dedi şimdi bembeyaz göbeği masallah

Tüm sayfalar yüklendi.