Sorum var Bebeğin iri olması

• Konbuyu başlatan Asil asel
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asil asel tarafından oluşturulan Bebeğin iri olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 824 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin iri olması
Konbuyu başlatan Asil asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Almila
A

Asil asel

Guest
Kızlar merhaba 37+3 günlüğüz. Erkek bebek bekliyoruz hayırlısıyla. Doktor bugün bebek kilosu çok dedi haftaya çatı muayenesi yapacak ona göre suni sancı verecek. Bebeğin kg 3 500 olmuş. İkinci gebelik. İlki bu kiloda doğmuştu. Açılma olur mu acaba o haftada suni ile olmazsa hemen sezeryan diyo

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba 37+3 günlüğüz. Erkek bebek bekliyoruz hayırlısıyla. Doktor bugün bebek kilosu çok dedi haftaya çatı muayenesi yapacak ona göre suni sancı verecek. Bebeğin kg 3 500 olmuş. İkinci gebelik. İlki bu kiloda doğmuştu. Açılma olur mu acaba o haftada suni ile olmazsa hemen sezeryan diyo
Kuzum rabbim yardımcın olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim ilk gebeliğimde 37. Haftada 3650 idi kilosu ama doktorlar bişey demedi 40 .haftada 3800 doğmuştu
Bence seninkinin kilosu normal bu haftada

Kuzum ne yedinde bu kadar kilolu biraz bize de söyle de bizde kilolu olalım

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Canım hurma, ananas yiyebilirsin squat yap merdiven in çık sıcak duş al onlar açılmaya yardımcı olacaktır. Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻

Almila

Kayıtlı Üye
rank
Masallah canim. Benimde 1 hafta önce 3 350 gram dedi. normal düşünüyorum doğumu yani. Rabbım yardım eder 37+6 bende. Benim son aylarda tokluk hissi hiç olmazdı sürekli ağzıma bisiler atardım çok elma yedim meyve türü yani yemekte yerdim. Soranlar için söylüyorum anneler :) Rabbım yardimcimiz olsun ilk gebelik benimde

Esra şentürk

Kayıtlı Üye
rank
Masallah canim. Benimde 1 hafta önce 3 350 gram dedi. normal düşünüyorum doğumu yani. Rabbım yardım eder 37+6 bende. Benim son aylarda tokluk hissi hiç olmazdı sürekli ağzıma bisiler atardım çok elma yedim meyve türü yani yemekte yerdim. Soranlar için söylüyorum anneler :) Rabbım yardimcimiz olsun ilk gebelik benimde
Elma bebeğe kilo aldırıyor mu kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar