Bebeğin kalbi durması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevocum tarafından oluşturulan Bebeğin kalbi durması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,389 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin kalbi durması
Konbuyu başlatan Sevocum
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Sevocum

Kayıtlı Üye
rank
Böyle bir durum yaşayan arkadaslar ne gibi belirtiler yaşadınız 11haftalik hamileyim tek telaşım bu😔

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Böyle bir durum yaşayan arkadaslar ne gibi belirtiler yaşadınız 11haftalik hamileyim tek telaşım bu😔
Ben yaşadım canım önce ufak ufak kahverengi şekilde lekenmem oldu sonra gittikçe koyulaşti kan gelmeye başladı azıcık ağrı da oluyordu kasıklarda gittim kalbi durmuş dediler iki ayrı doktora başvurdum ikiside aynını deyince mecbur kürtaj oldum kanaman falan varsa hemen bir doktora basvur tabi her kanama düşük belirtisi değildir ama önlem almakta fayda var ve böyle şeyleri düşünmemeye çalış hakkında hayırlısı olsun Rabbim bebeğini sana bağışlasın

Sevocum

Kayıtlı Üye
rank
Ben yaşadım canım önce ufak ufak kahverengi şekilde lekenmem oldu sonra gittikçe koyulaşti kan gelmeye başladı azıcık ağrı da oluyordu kasıklarda gittim kalbi durmuş dediler iki ayrı doktora başvurdum ikiside aynını deyince mecbur kürtaj oldum kanaman falan varsa hemen bir doktora basvur tabi her kanama düşük belirtisi değildir ama önlem almakta fayda var ve böyle şeyleri düşünmemeye çalış hakkında hayırlısı olsun Rabbim bebeğini sana bağışlasın
Amin canım inşallah kanamam yok ama kimisinde belirti vermiyormuş kontrole gidince ultrasonda anlasiliyormus haftaya kontrolüm var çok büyük yıkım olur rabbim korusun🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gorumcemde 8 haftalikti gecenlerde kalbi durmustu bebegin kontrole giderken ogrendi
Ya işte kiminde belirti vermiyor çok zor bir durum belki yaşayan olmustur diye sormak istedim

Asmin❤Asaf

🧕
Mod
rank
Amin canım inşallah kanamam yok ama kimisinde belirti vermiyormuş kontrole gidince ultrasonda anlasiliyormus haftaya kontrolüm var çok büyük yıkım olur rabbim korusun🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya işte kiminde belirti vermiyor çok zor bir durum belki yaşayan olmustur diye sormak istedim
Evet cnm malesef

bende yaşadım canım 7 haftalık hamileydim bi kaç öncesinde doktora gitmiştim çok az kalp atışını duyuyoruz dedi 1-2 gün sonra kan geldi hemen doktora gittim bebeğim kalbi durmuş ve 1 hafta olmuş o yüzden kürtaj oldum

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 10 haftalikti kahverengi leke görür görmez hastaneye gittim ve kalbinin 8 haftalikken durduğunu öğrendim sonrasi ilacla düşük oldu benim için ama 2 hafta boyunca hiç anlamadım bende kalbinin durduğunu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar