Bebeğin kilo almadığını söyledi doktor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamze akdeniz tarafından oluşturulan Bebeğin kilo almadığını söyledi doktor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,442 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin kilo almadığını söyledi doktor
Konbuyu başlatan Gamze akdeniz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
CaNm.uzulme bütün bebekler son ayda kilo alırlar son aya kadar haftada 50 giram alanlar son ayda 100 gram alırlar misal
İnşallah canım bakcaz elimden geleni yapıp yicem inşallah alır da 39 haftaya kadar bekler doktor
CaNm.uzulme bütün bebekler son ayda kilo alırlar son aya kadar haftada 50 giram alanlar son ayda 100 gram alırlar misal
İnşallah canım inşallah alırsa zamanında doğar

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Canim hic telaş yapma ben 34.haftada 2.500 kg doğurdum zayif dogan bebek daha guzel buyuyor inan bana hic dert etme
İnşallah canım kızım 2400 gr doğmuştu onun da gelişimi son aylarda durmuştu ama o 37+5tr aldılar ama bu sefer farklı korkuyorum 35 hafta a daha yeni girdim ve doktor heran hersey olabilir dedi ondan dolayı korkuyorum

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar şuan hastanedeyim nst de doktor bebeğimin kilo almadığını kilosunun 2200 gr olduğunu söyledi eğer gelişim olmazsa 36 haftada alıcam dedi korkuyorum neden kilo almıyor ve 36 çok erken değilmi ya bişey olursa sabahtan beri hastanedeyim bidahaki haftayı bekliycez inşallah o zamana kadar durur dedi doğum pozisyonunu almış eğer beklerse 38 39 a kadar iyi olur ama kiloo gelişimi haftaya kadar artmassa haftaya da alırım beklemem dedi korkuyorum başına gelen varmı napmam lazım çocuk kilo alsın diye 35+1 deyim daha
Korkma 36 hafta erken değil sana önerim iyi bir diyetisyne gidip beslenme programi oluşturması bebeğin daha sağlıklı kilo almasini saglar

PoncikAnne

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar şuan hastanedeyim nst de doktor bebeğimin kilo almadığını kilosunun 2200 gr olduğunu söyledi eğer gelişim olmazsa 36 haftada alıcam dedi korkuyorum neden kilo almıyor ve 36 çok erken değilmi ya bişey olursa sabahtan beri hastanedeyim bidahaki haftayı bekliycez inşallah o zamana kadar durur dedi doğum pozisyonunu almış eğer beklerse 38 39 a kadar iyi olur ama kiloo gelişimi haftaya kadar artmassa haftaya da alırım beklemem dedi korkuyorum başına gelen varmı napmam lazım çocuk kilo alsın diye 35+1 deyim daha
Canım bekle zaten çocuğun gelişimi şimdi kilo alma zamanı Dr niye öyle demiski bnde 35 haftaligim 34 haftalık Dr gttm 2410 gram dedi 2 marta dogum dedi

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim canım Bi doktora daha gidicem yarın zaten onu bende düşündüm

Sorun şu 34 haftada gittiğimde de aynıydı hatta 33+4 te gitmiştim kilosuna Bi artış yok yani gelişiminin durduğunu kilo almadığını söyledi doktor sorun 35 haftada 2200 olması değil 33+4 ten beri aynı kiloda kalması ymış canım
33+4 den once ne zaman gitmistiniz ve kilosu kacti? En son bir hafta once gelisiminin aniden durdugumu ortaya cikti o zaman? Yarin baska bir doktora gidicem demissin.. durumunun iyice degerlendirilmesini , sorunun ne oldugunu ogrenmek istedigini falan belirt.. iyice emin ol herseyden ondan sonra karar ver.. ne olur ne olmaz..

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ama benim sezeryan olucak ilki sezeryan olduğu için ben ondan korkuyorum evet pozisyonu almış ama erken gelecek diye korkuyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim canım Bi doktora daha gidicem yarın zaten onu bende düşündüm
Himm anladım cnm bn normal doğum sandım bnm ilki normal doğumdu. Busefer bebeğim ters doğum sırasında donmezsse sezeryan olacak hayirlsiyla insllh

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
33+4 den once ne zaman gitmistiniz ve kilosu kacti? En son bir hafta once gelisiminin aniden durdugumu ortaya cikti o zaman? Yarin baska bir doktora gidicem demissin.. durumunun iyice degerlendirilmesini , sorunun ne oldugunu ogrenmek istedigini falan belirt.. iyice emin ol herseyden ondan sonra karar ver.. ne olur ne olmaz..
Öyle yapıcam canım iyice sorucam en son gittiğimde çok iyi maşallahı var dedi 33+4 tü kilosu 2100 gr dedi bu sefer 35 +1 gittim kilo sabit değişme yok yani durmuş dedi hatta 3 kez nst ye soktular beni bebek hareketsiz diye çikolata ye merdiven in çık tekrar gel dedi ler tekrar nst ye girdim sonra hareket edince hastaneden çıktım doktorda gelişimi durmuş kilo almamış en son geldiğin gunkü gibi duruyor eğer 36 haftaya kadar kilo almamış olursa alıcam dedi bukadar söyledi ama gelişim olursa ve erken doğum olmasın diye hala ilaç kullanıyorum ya bekletebildiğimiz kadar bekleriz 38 39 ama dedi doğum pozisyonu almış çok asada ve adaya baskı yapıyo beklemeye de bilir heran hersey olabilir dedi

Gülşah006

Kayıtlı Üye
rank
Bence normal kilosu 38 e kadar 2900 2700 olsun hadi doktor niye böyle birşey diyor anlamadım 38 tanıdıgım 2700 dogdu herkeste değişiyor 2kilo altı olsa zaten sıkıntı

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Bence normal kilosu 38 e kadar 2900 2700 olsun hadi doktor niye böyle birşey diyor anlamadım 38 tanıdıgım 2700 dogdu herkeste değişiyor 2kilo altı olsa zaten sıkıntı
İnşallah sağ salim kucağıma alırım yavrumu çok korkuyorum bişey olur diye rabbim bütün hamilelere bebek bekleyenlere sağ salim kucağına alıp buyutmeyi nasip etsin heyecanla bekliyorsun böyle kötü şeyler duyunca korkuyorsun kızım da yani ilk hamileliğimde de acil sezeryan oldu kordon boynuna dolanmış nefes alamıyor dediler o zamanda çok korkmuştum çok şükür kızımı sağ salim kucağıma aldım inşallah oğlumu da alırım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar