Bebeğin kilo almadığını söyledi doktor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamze akdeniz tarafından oluşturulan Bebeğin kilo almadığını söyledi doktor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,409 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin kilo almadığını söyledi doktor
Konbuyu başlatan Gamze akdeniz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar şuan hastanedeyim nst de doktor bebeğimin kilo almadığını kilosunun 2200 gr olduğunu söyledi eğer gelişim olmazsa 36 haftada alıcam dedi korkuyorum neden kilo almıyor ve 36 çok erken değilmi ya bişey olursa sabahtan beri hastanedeyim bidahaki haftayı bekliycez inşallah o zamana kadar durur dedi doğum pozisyonunu almış eğer beklerse 38 39 a kadar iyi olur ama kiloo gelişimi haftaya kadar artmassa haftaya da alırım beklemem dedi korkuyorum başına gelen varmı napmam lazım çocuk kilo alsın diye 35+1 deyim daha
Balim bol bol muz ye kabak cekirdegi kuruyemis süt ben muzu doguma kadar gunde 3 bile yedigim olurdu 39 haftada dogum yaptim 3kilo 840 grm dogdu oglusum

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar şuan hastanedeyim nst de doktor bebeğimin kilo almadığını kilosunun 2200 gr olduğunu söyledi eğer gelişim olmazsa 36 haftada alıcam dedi korkuyorum neden kilo almıyor ve 36 çok erken değilmi ya bişey olursa sabahtan beri hastanedeyim bidahaki haftayı bekliycez inşallah o zamana kadar durur dedi doğum pozisyonunu almış eğer beklerse 38 39 a kadar iyi olur ama kiloo gelişimi haftaya kadar artmassa haftaya da alırım beklemem dedi korkuyorum başına gelen varmı napmam lazım çocuk kilo alsın diye 35+1 deyim daha
Canım bnde 38 haftaya kadar beklettiler ama çocuğum hala gelişmedi karnimda ve suni sanciyla doğumu baslatmislardi tam 2 200 doğdu Allhima bin şükür şuan 4 yaşında ama doğunca daha iyi toparliyorlar

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Uzulme canim hergun 1 bardak sut ic en guzel bebeye kilo verdiren urundur

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kaç haftalıksin kuzum. Endişelenme bence kilosu bana göre iyi yani, yani doğuma daha varsa. Ben 39. Haftada doğum yaptım Benim bebeğim 2.800 gr doğdu Dr kilosunun gayet iyi olduğunu söyledi. Rabbim hiçbir sıkıntı vermesin canım, süt ve süt ürünleri tüket bol bol ,muz , kaşar peyniri, ıspanak, meyve sebze et bunları tüketirsen bebeğin toparlanır inşallah 🙏. Rabbim hiç kimseyi hastane köşelerine koymasın. Sende doktoruna herşeyi sor ne yapabilirim, neden böyle oldu yada nasıl kilo aldırırın diye sor doktorun açıklama yapsın sana seninde için rahat eder en azından ,biz doğru yada yanlış ya bildiğimizi yada kulaktan dolma bilgilerle birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz bir Dr kadar bilemeyiz tabiki çok geçmiş olsun canım 🙏🤗

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftalıksin kuzum. Endişelenme bence kilosu bana göre iyi yani, yani doğuma daha varsa. Ben 39. Haftada doğum yaptım Benim bebeğim 2.800 gr doğdu Dr kilosunun gayet iyi olduğunu söyledi. Rabbim hiçbir sıkıntı vermesin canım, süt ve süt ürünleri tüket bol bol ,muz , kaşar peyniri, ıspanak, meyve sebze et bunları tüketirsen bebeğin toparlanır inşallah 🙏. Rabbim hiç kimseyi hastane köşelerine koymasın. Sende doktoruna herşeyi sor ne yapabilirim, neden böyle oldu yada nasıl kilo aldırırın diye sor doktorun açıklama yapsın sana seninde için rahat eder en azından ,biz doğru yada yanlış ya bildiğimizi yada kulaktan dolma bilgilerle birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz bir Dr kadar bilemeyiz tabiki çok geçmiş olsun canım 🙏🤗
Allah razı olsun canım teşekkür ederim morel oldu banada hepsini yapıcam hayırlısıyla sağ salim kucağıma alırım inşallah yavrum u
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bnde 38 haftaya kadar beklettiler ama çocuğum hala gelişmedi karnimda ve suni sanciyla doğumu baslatmislardi tam 2 200 doğdu Allhima bin şükür şuan 4 yaşında ama doğunca daha iyi toparliyorlar
İnşallah benim bebeğim de toparlar alırım kucağıma sağ salim morel oldu bana iyiki yazdınız o kadar korktum ki doktor öyle diyince kızım 2400 gr doğdu kuveze girmedi ama gelişim durdu diyince bu seferinde korktum erkek olucak nasipse inşallah sağ salim dunya ya gelir

Özlem anne

Kayıtlı Üye
rank

Kilo almiyorsa anne karnında kalmasinin ne sakıncası varki

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Doktor neden acele ediyor kilo almazsa daha çok beklemesi gerekmiyormu bence başka dokyora görün ne varmış kilosunda gayet iyi belki gelişimi sağlığı iyidir beklesin ne olucak 🤔 nekadar beklerse okadar sağlıklı

Selda

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 33 haftalıkken 2 kılo dedı kılo almıyordu bebegım sonra 39 kadar bekleriz demişti 35 haftada suyum patladı dogdu 2.30 grm dogdu saglıgı iyiydi sukur kuveze bıle girmedi yavrum sonra endıkce 3 kılo doganlarla aynı oldu sıkıntı yapma bence saglıklı gelsin bebegın🤲

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 33 haftalıkken 2 kılo dedı kılo almıyordu bebegım sonra 39 kadar bekleriz demişti 35 haftada suyum patladı dogdu 2.30 grm dogdu saglıgı iyiydi sukur kuveze bıle girmedi yavrum sonra endıkce 3 kılo doganlarla aynı oldu sıkıntı yapma bence saglıklı gelsin bebegın🤲
Çok şükür inşallah benim de sağlıklı olur canım yorumun biraz içini rahatlattı Allah razı olsun teşekkür ederim

Zynp

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar şuan hastanedeyim nst de doktor bebeğimin kilo almadığını kilosunun 2200 gr olduğunu söyledi eğer gelişim olmazsa 36 haftada alıcam dedi korkuyorum neden kilo almıyor ve 36 çok erken değilmi ya bişey olursa sabahtan beri hastanedeyim bidahaki haftayı bekliycez inşallah o zamana kadar durur dedi doğum pozisyonunu almış eğer beklerse 38 39 a kadar iyi olur ama kiloo gelişimi haftaya kadar artmassa haftaya da alırım beklemem dedi korkuyorum başına gelen varmı napmam lazım çocuk kilo alsın diye 35+1 deyim dah

Merhaba
18 günlük bebegim var.Ayni sorun bendede vardi 36+5 Haftada yatırdı dr um sezeryan için gelişim geriliği olarak görmüştü ama devlet hastanesydi benimki.Nöbetci dr perinatoliji soruydu. O ilgilendi ve herhangibir gerilik olmasifini sadece minyon bir bebek olacağını erken almaya gerek olmadığını söyledi. 39. Hafta da sezeryan doğum yaptim 2750 gr ile. son 2 hafta yatarak geçti annemi çağırdım ayakta durmak dinlenememek kiloyu etkiliyor sanirim 2 tanede okula giden çocuğum var sırayla hasta oldular son hafta sanirim bu etkiledi. son hafta iyi kilo aldı ama anca bu kadar oldu.saglikli olsun yeter.ilk hafta 1saatte bir emzirdim şimdi 2 saatte uyanıyor uyanmazsa uyandiroyorum. Haftaya kilo ölçümü var kilo kaybı yaşamadık şükür.

Merhaba
18 günlük bebegim var.Ayni sorun bendede vardi 36+5 Haftada yatırdı dr um sezeryan için gelişim geriliği olarak görmüştü ama devlet hastanesydi benimki.Nöbetci dr perinatoliji soruydu. O ilgilendi ve herhangibir gerilik olmasifini sadece minyon bir bebek olacağını erken almaya gerek olmadığını söyledi. 39. Hafta da sezeryan doğum yaptim 2750 gr ile. son 2 hafta yatarak geçti annemi çağırdım ayakta durmak dinlenememek kiloyu etkiliyor sanirim 2 tanede okula giden çocuğum var sırayla hasta oldular son hafta sanirim bu etkiledi. son hafta iyi kilo aldı ama anca bu kadar oldu.saglikli olsun yeter.ilk hafta 1saatte bir emzirdim şimdi 2 saatte uyanıyor uyanmazsa uyandiroyorum. Haftaya kilo ölçümü var kilo kaybı yaşamadık şükür.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar