bebegin normal ayından buyuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan bebegin normal ayından buyuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,128 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebegin normal ayından buyuk
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esra gümüş

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Binada doktor öyle dedi canım 13 şubat en son adet tarihim daha önce Bi kaç doktora gittim bu en son gittiğim kendi doktorum ekimin sonlarında doğum olacak dedi bebek burda 1 ay daha büyük dedi adet tarihini yanlış söylemiş olabilirsin dedi ama ben emin olduğumu söyledim o zaman gebeyken 1 kere adet Görmüşsün o yüzden öyle olabilir dedi kendide kadın doktor öyle birşey varmış gebeyken oda adet görmüş seninkine öyle olabilir canim
canm bu zamana kadar hep doktorum normal iyi ilerliyo bebek gayet sagliklibfalan diyidu bide ben hamile olmadan önce adet düzensizligim icin doktora gidiyodum muane sibir testi alttan kontrol falan yapildi eğer ozamanlar hamile olsaydim doktorlar hamilesiniz derdi 15 şubatta son adet tarihimdi 2 martta doktor cagirdi parca alincak adet duzensizligin icin dedi ben korktum o zaman gitmedim allahtan gitmemisim o zaman hamileymişim 1 hafta sonra ögrendim hamile oldugumu zaten canm

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
kayin validemdeler onlar okula gidecekler diye yanima gelmediler hergun göruyorum ama yanima gelmiyolar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

insallah canm
İyi bari canım en azından çocukların iyi olduğunu biliyorsun sabret birkaç gün daha yanında olsalar daha kötü onlara da geçti mi geçecek mi diye ödü kopuyor insanın

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
canm bu zamana kadar hep doktorum normal iyi ilerliyo bebek gayet sagliklibfalan diyidu bide ben hamile olmadan önce adet düzensizligim icin doktora gidiyodum muane sibir testi alttan kontrol falan yapildi eğer ozamanlar hamile olsaydim doktorlar hamilesiniz derdi 15 şubatta son adet tarihimdi 2 martta doktor cagirdi parca alincak adet duzensizligin icin dedi ben korktum o zaman gitmedim allahtan gitmemisim o zaman hamileymişim 1 hafta sonra ögrendim hamile oldugumu zaten canm

İyi bari canım en azından çocukların iyi olduğunu biliyorsun sabret birkaç gün daha yanında olsalar daha kötü onlara da geçti mi geçecek mi diye ödü kopuyor insanın
dogru söyluyosun aslinda böyle düsununce icim rahatliyo

Esra gümüş

Kayıtlı Üye
rank
kovit testi yapmaya hastaneye gittim sira beklwrken kasıklarima sancı girdi tasyonum düştu bayilmişim beni önce teste sonrada kadin doguma aldilar alttan muane ettiler idrar tahlili utrasyon falan cektiler nst ye bagladilar doktorlar bebegin utrasyonda normalden buyuk görunuyo dediler 3 tane doktor muane etti bu bebwk normal ayından bir ay buyuk dedi kafam cok karışti sizde böyle olan varmi bebegi normal utrasyonda buyuk görunen varmi hastaneden geldigimden beri kafam cok ağriyo sali günu kendi doktoruma gitmek istiyorum
Bir ay büyük olmasi iyi defil bnce gebelik şekeri falan warmi 4 hafta onde olmasi normal değil bnce

Tüm sayfalar yüklendi.