Bebeğin sertleşmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Derya4727 tarafından oluşturulan Bebeğin sertleşmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,545 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebeğin sertleşmesi
Konbuyu başlatan Derya4727
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Doktorun ne diyor peki kendi sancın gelmezse suni mi verecek sezeryanı mı Önericek ben suni sancıdan çok korkuyorum ya direk sezeryanı kabul ederim heralde
Kuzum doktorum normal dogum diyor net bişey söylemedi ama 41 girdimi suni sancı istege bagli verebiliyorlarmiş yutubdan izledim suni sancidan da korkmana gerek yokmuş aslinda

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 40.haftamdayım bebeğim bazen kendini çok kasıyor karnım basketbol topu kadar sert oluyor hem canım yanıyor hemde vajinama ağrı giriyor bu kasılma sayılan kasılmalardan değildir dimi
Canım vücudun seni doğuma hazırlıyor o yüzden öyle oluyor dinlenmeye çalış hatta artık dinlen ben 3 ay önce doğum yaptım allahim o gün o kadar yorgundum ki dogumda çok yoruldum artık sancıyı geçmiştim yani çok yorgundum dogumdan sonra uyudum hatta yorgunluktan uyurken bayılmışım hemşireler le doktorlar farketmis çok kötü olmuştum. Bebeğin bir kaç güne kucağında olacak gibi hissettim hatta yarın gelebilir inşallah sağlıkla gelsinde 🤲🤲🤲❤️

Derya4727

Kayıtlı Üye
rank
Dr Kocatepenin videolarini izledim istersen sen de izle bilgi alirsin canim sezeryan anlik bir rahatlik ama iyleşmen de uzun sürer tabi tercih senin innşallah bebeğini de sag salim kucağına alirsin kuzum
Seseryanın zorluğu da zor ama ne bileyim kolayıma geldi heralde 🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bna taktilar cok cok az ama dayanablrsn yani
İnşallah canım benim

Canım vücudun seni doğuma hazırlıyor o yüzden öyle oluyor dinlenmeye çalış hatta artık dinlen ben 3 ay önce doğum yaptım allahim o gün o kadar yorgundum ki dogumda çok yoruldum artık sancıyı geçmiştim yani çok yorgundum dogumdan sonra uyudum hatta yorgunluktan uyurken bayılmışım hemşireler le doktorlar farketmis çok kötü olmuştum. Bebeğin bir kaç güne kucağında olacak gibi hissettim hatta yarın gelebilir inşallah sağlıkla gelsinde 🤲🤲🤲❤️
Ayyy ne güzel olur Allah hissini yaşatsın bana inşallah 💟

Çok geçmiş olsun kuzum sağ salim gelsin artık minnik 🥰
Amin canım benim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar