Bebeğin suyu fazla dedi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️Şeyma❤️İlyas❤️ tarafından oluşturulan Bebeğin suyu fazla dedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,440 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin suyu fazla dedi
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Deryacıkk

Halitcan

Kayıtlı Üye
rank
Canımsın inşallah birazcıkta olsa içimi rahatlattın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şimdi bnm anlamadığım sadece şeker yüklemesi değil. Şeyde istedi idrar tahlili bide açlık falan istedi onlar niye
Canım idrar tahlili niye aldı bilemem ama şeker yüklemede korkma bisy cikmicak inşallah içini ferah tut

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank

Nevinnn

Kayıtlı Üye
rank
Canımsın inşallah birazcıkta olsa içimi rahatlattın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şimdi bnm anlamadığım sadece şeker yüklemesi değil. Şeyde istedi idrar tahlili bide açlık falan istedi onlar niye
Muhtemelen gebelik zehirlenmesi varmı diye bakicaklr 24 saatlik idrar mi istedi

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kontrole gittim. Bebeğin suyu fazla dedi. Fazla olması kötü bişey mi dedim gebelik şekeri olabilir dedi. Şeker yüklemesi. Açlık idrar falan tahlilleri istedi ama öğleyi geçtiği için yarın yaptır dediler. Bu kötü bişey mi böyle bişey yaşayan varmı. Bişey deyin. Dua edin temiz çıksın
Canım benimde detaylı ultrason da suyun fazla demişlerdi ama bebekte bir sıkıntı yok dediler ondan sonra 25 haftada şeker yüklemesi yaptım temiz çıktı arada ağrım ve sancım oluyo oda suyum fazla olduğu içinmiş doktorum öyle dedi suyun fazla olduğunda erken doğum riskin de oluyormuş biz şu anda 34 haftalığız baklm şimdilik hafif sancı ve ağırı var ondan başka sıkıntım yok sürekli dinleniyorum

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kontrole gittim. Bebeğin suyu fazla dedi. Fazla olması kötü bişey mi dedim gebelik şekeri olabilir dedi. Şeker yüklemesi. Açlık idrar falan tahlilleri istedi ama öğleyi geçtiği için yarın yaptır dediler. Bu kötü bişey mi böyle bişey yaşayan varmı. Bişey deyin. Dua edin temiz çıksın
Ayni durumu bnde yasadim cnm suyu fazla dedi seker vb tahliller yapildi hepsi normal cikti kardesimde doktor ona sordum hicbir sikinti olmaz sadece karnin biraz fazla iri durur dedi ciddednde göbegim cok büyüktu ama cok sükur bebege bır sikinti olmadi

Tüm sayfalar yüklendi.