Sorum var Bebek aşısı zararlımı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sarı kızım🐇💛 tarafından oluşturulan Bebek aşısı zararlımı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 744 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek aşısı zararlımı?
Konbuyu başlatan sarı kızım🐇💛
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Neden zararlı olsun ? Cahil insanlara kulaklarını tıka ve sen araştırma yap. Böyle çok bilmiş cahil cahil konuşanlardan nefret ediyorum. Aşıyla bebeğine eser miktarda virüs verilir ve vücut o virüse antikor sağlar dolayısıyla bağışıklık kazanmış olur kolay kolay o hastalıklara yakalanmaz. Aşıların yan etkisi olabilir özellikle 2 ve 6. 12 Ay aşıları sıkıntılı geçebilir ama bu bebeğinin sağlığı için
Katılıyorum gerçekten geçen bir tanıdığım ikinci çocuğuna hiç aşı yaptırmadigini söylemişti şaşırdım bayağı bir bn özellikte tam gününde götürüp yaptırıyorum çok saçma gerçekten bebek bu ateşi çıkabilir ama büyük hastalıklardan da korur hafif geçirir olursa da ah bu insanlarımız milletin de aklını karıştırıyorlar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Katılıyorum gerçekten geçen bir tanıdığım ikinci çocuğuna hiç aşı yaptırmadigini söylemişti şaşırdım bayağı bir bn özellikte tam gününde götürüp yaptırıyorum çok saçma gerçekten bebek bu ateşi çıkabilir ama büyük hastalıklardan da korur hafif geçirir olursa da ah bu insanlarımız milletin de aklını karıştırıyorlar
İşte ileride o ikinci çocuğa bir şey olsa o hastalıklardan bir yüzündwn rabbime nasıl hesap verecek hoş şuan bile ilkine yaptırıp ikinciye yaptırmayarak çocukları arasında kul hakkına girmiş ya neyse en iyisini rabbim bilir. Sonra ileri de der ben ikinci çlcuğuma aşı uaptırmadım bebekken ateşi dahi çıkmadı diye 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Milleti pohpohlmaya başlar

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İşte ileride o ikinci çocuğa bir şey olsa o hastalıklardan bir yüzündwn rabbime nasıl hesap verecek hoş şuan bile ilkine yaptırıp ikinciye yaptırmayarak çocukları arasında kul hakkına girmiş ya neyse en iyisini rabbim bilir. Sonra ileri de der ben ikinci çlcuğuma aşı uaptırmadım bebekken ateşi dahi çıkmadı diye 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Milleti pohpohlmaya başlar
Katılıyorum gerçekten ki kötü bir şey olsa zaten yapmazlar ki ne güzel devletimiz temin ediyor ücretsiz olarak ki çocuklarımızı da düşünüyorlar bilmym ah bizim insanlar aynen öyle hadi bir şey olsa bir hastalık geçirse kötü ama ga

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar