Sorum var Bebek aşısı zararlımı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sarı kızım🐇💛 tarafından oluşturulan Bebek aşısı zararlımı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 738 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek aşısı zararlımı?
Konbuyu başlatan sarı kızım🐇💛
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Katılıyorum gerçekten ki kötü bir şey olsa zaten yapmazlar ki ne güzel devletimiz temin ediyor ücretsiz olarak ki çocuklarımızı da düşünüyorlar bilmym ah bizim insanlar aynen öyle hadi bir şey olsa bir hastalık geçirse kötü ama ga
Çok bilmişlere laf anlatamyız valla kuzu. Diyorum ya kadın resmen o zaman çocukları denek olarak kullanıyof birinw komple yaptır diğerine yaptırma ileride karşılaştırma yapacak hherhalde 😂

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Çok bilmişlere laf anlatamyız valla kuzu. Diyorum ya kadın resmen o zaman çocukları denek olarak kullanıyof birinw komple yaptır diğerine yaptırma ileride karşılaştırma yapacak hherhalde 😂
Aynen öyle daha da asla yaptırmam diyor ay bilmiyorum düşünceli farklı insanların çözemiyorum

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kızımın 3 ayı oldu 4 aya keçdik aşısı var. Bizi korkutuyolar bişey olur diye zararı var diye. Siz zararını gördünüzmü? Çok düşünüyom 2 aylıkkən aşı etdirdik 7 gün ateşi düşmedi
Valla yaptırmasan ve Allah korusun ayağı takılıp düşse bile aşı yaptırmadın çocuk ondan düştü kör müydün imkan mı yoktu aşı mı derler amaaaann derler de derler hem bu spekülasyonlar hep var ilaç kullanma hasta olur aşı yapma zararlı altını silme yararlı ay daha neler diyenler vardır da hepsini dinlemek imkansız 😃😃 aşı günlerini aksatma canım benim şifa olsun inşaAllah miniğe ateş için 1 gün gözlemlemek gerek ilk gün çıkmazsa sorun yok çıkarsa 4 saat arayla calpol ver 40 olursa acile götür inşaAllah hiçbir sorun olmayacak için rahat etsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar