Bebek bakım ürünleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep159 tarafından oluşturulan Bebek bakım ürünleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 669 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek bakım ürünleri
Konbuyu başlatan Zeynep159
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas

Zeynep159

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canımlar.marka bebek ürünleri soracaktım, neler kullanıyorsunuz ? ilk gebeliğimm bilgim yok malesef.bitkisel olmasına dıkkat ediyorum , önerilerinizi ıstıyorum.

~canan~

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canımlar.marka bebek ürünleri soracaktım, neler kullanıyorsunuz ? ilk gebeliğimm bilgim yok malesef.bitkisel olmasına dıkkat ediyorum , önerilerinizi ıstıyorum.
Hipp şampuan aldım içeriği temiz kokusu da çok hoş 😊 Bizim de eksikler var krem losyon henüz bakıyorum ben de bir markanın her ürünü temiz içerikli olmuyor maalesef

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım dalin bizde alerji yaptı saç dipleri kurudu ve kabuklandı konak değil alerji dedi Dr sebamed tavsiye etti kullanıyoruz şuan çok şükür geçti

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
İlkinde şampuan mustela Sebamed ama mustela köpuk sampuandan memnun kaldım ıslak mendil üni baby sensitive büyüdü hala kullaniyorum ikinciyede aldım bı kutu pişik kremi mustela bana sudokrem falan iyi gelmedi sonra da hametan kullandım o da harika uygun fiyat bez olarak Prima premium care vazgeçilmezim ikinciyede aldım bebek yağı pek kullanmadim emzik falan Chicco aldık Philips vs almadı biberonlarimiz phlipsti harikaydı 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar