Bebek bezi hangisi olmali

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde cerenelbi tarafından oluşturulan Bebek bezi hangisi olmali başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,480 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek bezi hangisi olmali
Konbuyu başlatan cerenelbi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mlk6

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim doğum az kaldı ve hazırlık yapıyorum siz hangi bebek bezinden memnun kaldiniz yazar mısınız
Bende iki çocuğumda ilk aylarda molfiks kullandım çünkü göbek oyuntusu var göbeği düşene kadar rahat olur daha sonra a101 bezini kullandım çokta memnunum gene öyle yapicam ama herkesinde farklı oluyor vücut farkı insan herşeyi deneyerek öğreniyor

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk aylar Prima kullanmayı düşünüyorum. Alabildigim yere kadar tabi 😬 ama ikinci alternatifim bim in bezi kullanan arkadaslarim var çok da memnunlar bı Prima değil belki ama gerçekten çok memnun kalan var

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk aylar Prima kullanmayı düşünüyorum. Alabildigim yere kadar tabi 😬 ama ikinci alternatifim bim in bezi kullanan arkadaslarim var çok da memnunlar bı Prima değil belki ama gerçekten çok memnun kalan var
Günde kaç bez kullaniyorlarmis biliyor musun ? Ben kullananlara hep bunu soruyorum günde kaç tane kullaniyorsunuz diye. Prima günde 5-6 tane kullaniliyormus. Bimim bezi ise 10 taneden asagi olmuyor diyorlar, kãrli gelmedi bana. Bir de prima sonrasi bim bezi direkt pisik yapiyormus. Ben degisimi yaparken primayi da birakma canim naçizane bana yapilan tavsiyeyi ben dd sana yapayim. Prima ve geçecegin bezi birlikte kullaninca bebek o beze alisiyormus ve bez degisiminden kaynaklanan pişik yapmiyormus.

E

Emine zeynep

Guest
Kızlar benim doğum az kaldı ve hazırlık yapıyorum siz hangi bebek bezinden memnun kaldiniz yazar mısınız
Premium care bunun üstüne bez yok gerçekten hepsini denedim ama ondan başka hiçbir bezde rahat etmedik biz şimdi gene aynı kullancam bende

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebeğin cildine göre değişiyor o her bez her bebeğe iyi gelmiyor ben ilk oğlumda prima kullandım hep ikincide de prima aldım o hep pişik yaptı onu molfixe geçtik deneme yanılma ile bulursun yani

Rabia ilknr

Kayıtlı Üye
rank

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebeğin cildine göre değişiyor o her bez her bebeğe iyi gelmiyor ben ilk oğlumda prima kullandım hep ikincide de prima aldım o hep pişik yaptı onu molfixe geçtik deneme yanılma ile bulursun yani
Canim ben de prima premium care alacagim, hepsi buradada koli hesabi çok uyguna geliyor diye koli ile almayi dusunuyorum. Ilk defa primanin pisik yaptigini duydum, pisik ihtimali var yani primada da, koca koli elimde kalir mi diye dusundum simdi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar