Bebek bezi hangisi olmali

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde cerenelbi tarafından oluşturulan Bebek bezi hangisi olmali başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,479 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek bezi hangisi olmali
Konbuyu başlatan cerenelbi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mlk6

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Prima premium care ile başlayıp normal primaya dönerim ileride 2.5 yaşında oğlum hala prima kullanıyorum çok memnunum molfix kullandım hiç beğenmedim bimin bezini kullandım molfixe göre daha iyi ama çok kalın ve sızdırıyor sürekli altını alıyordum prima en uygunu geldi bize asla pişik koku vs yapmıyor

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben de prima premium care alacagim, hepsi buradada koli hesabi çok uyguna geliyor diye koli ile almayi dusunuyorum. Ilk defa primanin pisik yaptigini duydum, pisik ihtimali var yani primada da, koca koli elimde kalir mi diye dusundum simdi
Canım dediğim gibi büyükte hiç sıkıntı yaşamadım ama küçükte pişik yaptı. İlk aylarda sürekli değiştiği için sıkıntı olmuyor canım al yine koli olarak. Altını alıyorsun 5 dk sonra bakıyorsun kaka yapıyor 3 4 aydan sonra anlarsın onu

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Canım dediğim gibi büyükte hiç sıkıntı yaşamadım ama küçükte pişik yaptı. İlk aylarda sürekli değiştiği için sıkıntı olmuyor canım al yine koli olarak. Altını alıyorsun 5 dk sonra bakıyorsun kaka yapıyor 3 4 aydan sonra anlarsın onu
Alayim o zaman canim. Bir de prima kakayi çekiyor diyenler var gercekten cekiyor mu kakayi da ?

T

TuğbaHazal

Guest
Ben de hazırlık yapıyorum şimdi baby turco aldım ilerde migrosun minies markasını alacağım içeriği temiz katkı maddesi yok 😊

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ilk aylar cekiyormus zaten canim. Ben de sivi olmasina baglamistim 😊
Aynen canım ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben de hazırlık yapıyorum şimdi baby turco aldım ilerde migrosun minies markasını alacağım içeriği temiz katkı maddesi yok 😊
Burada yazan arkadaşlardan görmüştüm pek memnun değillerdi baby turco dan canım ama dediğim gibi her bebeğin cildi farklı seninkine belki iyi gelir

E

Eliffffff

Guest
Bizde prima ile basladik ebebegin bezini kullandim son 1 senedir migrosun minies tek gecerim prima artik buyudukce pahali gelmeye baslayinca arastirdim ikincide de bir kac ay prima sonra kesinlikle miniese gecicem tavsiyemdir muhakka arastirin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar