Bebek bezi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 🐣AseL'in AnnEsi🤰 tarafından oluşturulan Bebek bezi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 935 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek bezi
Konbuyu başlatan 🐣AseL'in AnnEsi🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Duygu1990
Kızlar bebek bezi hangi sayfada daha uygun ve ucuz kalite anlamında iyi bişey olsun istiyorum sizce hangisini alayim sleepy ve baby turbo arasında kaldım ya
Canım ben trendyoldan ciceksepeti bide hepsiburadadan bakıyorum nerde uygunsa ordan alıyorum hatta geçen gün kızıma hepsiburadada sleepy kullaniyorum orda uygundu ordan sipariş verip aldım bence oralardan araştır fiyat karşılaştırması yap

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebek bezi hangi sayfada daha uygun ve ucuz kalite anlamında iyi bişey olsun istiyorum sizce hangisini alayim sleepy ve baby turbo arasında kaldım ya
Ben e bebeğin baby me bezini kullandım çok memnundum, ama baby turcoyu da çok öneriyorlar belki kızım da onu denerim

Nur Merve

Kayıtlı Üye
rank
Baby turco cok guzel oglumda kullanmıştık bezi de islak mendili de smdi de aldm indirimdeydi cok indirim oluyo bu ara baby turconun kendi trendyol sayfasinda bezler dha da guzellesmis hatta oglumda kullandgma göre tavsiye ederim sleepy de oglumda denemistk idare eder ama baby turcodan sonra bska bsy almadm ben hic fiyati da cok iyi kendi de

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar