Bebek çantası yardımı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ~Fatmanur tarafından oluşturulan Bebek çantası yardımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,189 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek çantası yardımı
Konbuyu başlatan ~Fatmanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

~Fatmanur

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar belediyenin doğumdan sonra verdiği bebek çantası yardımı oluyormuş bi bilgisi olan var mı. Başvuru mu yapmamız gerekiyor yoksa onlar kendileri mi arayıp söylüyorlar.

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar belediyenin doğumdan sonra verdiği bebek çantası yardımı oluyormuş bi bilgisi olan var mı. Başvuru mu yapmamız gerekiyor yoksa onlar kendileri mi arayıp söylüyorlar.
İlk defa duyuyorum bende bölgendeki kaymakamlıgı ara istersen detaylı bilgi verirler sana sigortasızlara özel flan olabilir belki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnternetten baktım belediyenin sayfasından yada direk belediyeye gidip basvuru yapabilirsiniz diyor yeni bir uygulamaymış

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
her ilin farklı mı bilmiyorum ama 153 beyaz masayı arayıp bilgi veriyormuşsunuz ordan personel yönlendiriyorlar bez mama bebe bisküvi süt biberon ıslak mendil bi tanede hastane çıkışı tarzı takım getiriyorlar

Yeni anne

Kayıtlı Üye
rank
Her ilin aynı 153ü arıyorsun doğumdan sonra doğum belgeni götürmen yeterliymiş bulunduğun bölgenin belediyesine eşin veya başka biride götürebilir miş sorun olmuyomuş

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Benim 2. Oğlum doğduğunda hastanede gelip bi çanta verdiler bi bana değil doğum yapan bütün herkese içinde oğluma iyiki doğdun gibi şeyler yazılı olan büyük bi kart vardı bebek bakım çantasıydı güzel bişeydi de baya kullandım çantayı, içinde mama ıslak mendil vs yoktu emzirme bilgili broşür vardı bide tek 1 adet bez vardı yanlış hatırlamıyorsam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar