Bebek çok aşağıda 😒

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Bebek çok aşağıda 😒 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,641 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek çok aşağıda 😒
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş🌹şeyma

Mervecinar

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 20 haftalık hamileyim bebeğim karnıma düştü düşeli kasığımda büyüdükçe daha bir rahatsız ediyor çok sancı yapıyor sürekli idrar geliyor baskı uyguladığı için kızımda böyle değildim yukaridaydi birde hareketlendi kasıklarıma vuruyor sizdede boylemiydi nedeni ne 😒
Benimde o haftalarda aşağıdaydı cnm doktoro sordum rahim ağzın uzunve kapali bisey olmaz dedi bence bi sıkıntı olsa doktorun söylerdi

İmoşun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende 20+5 haftalik hamileyim benim de çok aşağıda diğer iki gebeliğimden çok farklı bu gebeliğim hareket ederken sanki neredeyse çıkacak gibi hissediyorum ve günde her 10 dakikada bir idrara çıkmazsam kendini çok kasıyor

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Benimde o haftalarda aşağıdaydı cnm doktoro sordum rahim ağzın uzunve kapali bisey olmaz dedi bence bi sıkıntı olsa doktorun söylerdi
Kızımda böyle değildim bu çok aşağıda olduğu için doğru düzgün oturamiyorum en iyisi uzanmak oluyor ☹️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 20+5 haftalik hamileyim benim de çok aşağıda diğer iki gebeliğimden çok farklı bu gebeliğim hareket ederken sanki neredeyse çıkacak gibi hissediyorum ve günde her 10 dakikada bir idrara çıkmazsam kendini çok kasıyor
Aynen bende öyle oluyorum tuvalletn çıkıyorum tekrar giriyorum

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 20 haftalık hamileyim bebeğim karnıma düştü düşeli kasığımda büyüdükçe daha bir rahatsız ediyor çok sancı yapıyor sürekli idrar geliyor baskı uyguladığı için kızımda böyle değildim yukaridaydi birde hareketlendi kasıklarıma vuruyor sizdede boylemiydi nedeni ne 😒
Canım benim 25ten sonra yukarı çıktı. Şuan 36 haftalık oldum ve yine aşağı inmeye başladı ama hiç yukarı çıkmayanda varmış.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar